Smętarz dla zwierzaków
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.95 / 5.00
liczba ocen: 365789
Ilość stron (szacowana): 416
SMARTIDEAS#Google Analytics
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
33.60 złpremium: 20.16 zł
-30% 23.52 zł
25.87 zł
28.56 zł
31.92 zł
Pozostałe księgarnie
20.16 zł
25.20 zł
26.58 zł
26.88 zł
27.52 zł
28.22 zł
28.46 zł
33.60 zł
Opis:

Nowe wydanie książki znanej pod tytułem "Cmętarz zwieżąt"

Przeczytaj, zanim obejrzysz film! Rewelacyjna, mroczna, zaskakująca powieść Stephena Kinga. Ten niekwestionowany mistrz horrorów po raz kolejny wprowadza nas do świata, który z pozoru tchnie spokojem. Jednak tylko z pozoru...

Czasami martwe jest lepsze…

Zazwyczaj przeprowadzka to początek nowego życia, ale dla rodziny Creedów stała się początkiem ich końca. Mistrz horroru Stephen King zaprasza czytelników na wycieczkę do piekła i z powrotem!
Na świecie istnieją dobre i złe miejsca. Nowy dom rodziny Creedów w Ludlow był niewątpliwie dobrym miejscem – przytulną, przyjazną wiejską przystanią po zgiełku i chaosie Chicago. Cudowne otoczenie Nowej Anglii, łąki, las to idealna siedziba dla młodego lekarza, jego żony, dwójki dzieci i kota. Wspaniała praca, mili sąsiedzi i droga, po której nieustannie przetaczają się ciężarówki. Droga i miejsce za domem, w lesie, pełne wzniesionych dziecięcymi rękami nagrobków – to tam dzieci z miasteczka zakopują swe martwe zwierzaki. Ci, którzy nie znają przeszłości, zwykle ją powtarzają... i nie chcą słuchać ostrzeżeń. 
Stephen King napisał tę powieść podczas pobytu w wynajętym domku w Orrington, w stanie Maine. Fakt ten niewiele by znaczył, gdyby nie cmentarz zwierząt, który znajdował się nieopodal…

Najnowsza ekranizacja bestsellerowej powieści mistrza grozy trafi do polskich kin już 3 maja 2019 roku. W filmie zobaczymy m.in. Jasona Clarke’a, Johna Lithgowa oraz Amy Seimetz.

O Autorze:
STEPHEN KING jest autorem ponad 50 światowych bestsellerów, które sprzedały się na świecie w ponad 350 milionach egzemplarzy. Są wśród nich takie klasyki jak „Lśnienie”, „Carrie”, „Miasteczko Salem”, „Oustider” i „Smętarz dla zwierzaków”. W 2014 roku King otrzymał National Medal of Arts, a w 2003 roku National Book Foundation Medal za zasługi dla literatury amerykańskiej. Mieszka w Bangor w stanie Maine ze swoją żoną, pisarką Tabithą King.

CYTATY:
Czemu nie wolno śmiać się na cmentarzu?
Bo wszyscy, którzy tu mieszkają, są w grobowym nastroju!
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć