ebook Dziewczyna o czterech palcach
3.45 / 5.00 (liczba ocen: 964)

Dziewczyna o czterech palcach
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.67
Audiobook - najniższa cena: 25.59
wciąż za drogo?
22.67 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
27.00 zł
29.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kresy Wschodnie Rzeczypospolitej. 1922 rok. Bolszewicy sieją terror, a za sobą zostawiają ciała zabitych mężczyzn i zhańbione kobiety. Wyścig wywiadów trwa na linii Lwów – Warszawa – Wolne Miasto Gdańsk. Śledczy ze Lwowa, Edward Popielski, zwany także Łyssym, aby ocalić swoją karierę musi wytropić bandytę oraz rozwiązać zagadkę podejrzanego samobójstwa. Gra toczy się jednak o coś znacznie więcej niż zachowanie posady, rozpoczyna się walka o zachowanie dopiero co wywalczonej polskiej niepodległości. 

To książka, którą Marek Krajewski chciał napisać od zawsze. Świetnie oddany przez autora klimat lat 20, tajemnice przedwojennej Polski i akcja od której nie sposób się oderwać. 

Dziewczyna o czterech palcach od Marek Krajewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Pięknie napisana, wciągająca, nieszablonowa. Książka, która wpisuje się w modę na głównego bohatera, któremu wiele brakuje do ideału, a jednak ma to "coś" co czyni go bohaterem. Autor przenosi czytelnika do okresu międzywojennego, chwilami aż za bardzo można odczuć miniony klimat. Polecam:)

Warto zerknąć