ebook Wieczny Grunwald: Powieść zza końca czasów - audiobook
3.64 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 522)

Wieczny Grunwald: Powieść zza końca czasów - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
Audiobook - najniższa cena: 20.98
wciąż za drogo?
25.55 złpremium: 15.33 zł Lub 15.33 zł
-6% 20.98 zł Lub 18.88 zł
25.02 zł Lub 22.52 zł
22.67 zł
24.21 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Powieść autora znakomitej „Morfiny” i głośnego „Dracha” – historyczna, futurystyczna, ponad konwencjami. Mroczna i brutalna, prowokacyjna, momentami obrazoburcza narracja o losach jednostki i narodu.

Nieślubny syn króla Kazimierza Wielkiego i córki norymberskiego kupca, Paszko, ginie pod Grunwaldem jako jeden z rycerzy zakonnych. Umiera, by obudzić się do życia wiele razy w różnych czasach. Walczy ze wszystkimi i ze wszystkim. Nie ma pewności, kim jest. Polakiem czy Niemcem? Rycerzem czy mordercą?
Prowadząc swojego bohatera przez kolejne przestrzenie czasowe, alternatywne wcielenia i odmienne rzeczywistości, Szczepan Twardoch przedstawia własną wizję odwiecznego konfliktu polsko-niemieckiego.

„Przełomowa powieść, która przeorganizowała moje myślenie o literaturze” – SZCZEPAN TWARDOCH

„Od czasu Teodora Parnickiego nie pisano w Polsce z tak szalonym rozmachem o człowieku rozdzieranym przez żywioł dziejów i przez schizofreniczne lojalności mieszańca: dziecka dwóch kultur, bękarta dwóch ojczyzn” – JACEK DUKAJ

Wieczny Grunwald: Powieść zza końca czasów - audiobook od Szczepan Twardoch możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć