ebook Srebrna zatoka - audiobook
3.64 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 16934)

Srebrna zatoka - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
E-book - najniższa cena: 21.59
Audiobook - najniższa cena: 36.02
wciąż za drogo?
36.02 zł Lub 32.42 zł
37.90 zł
Inne proponowane

Czy można pokochać kogoś, kto wydaje się naszym największym wrogiem? Powieść JOJO MOYES, pisarki, która podbiła serca polskich czytelników powieściami "Zanim się pojawiłeś", "Kiedy odszedłeś", "Moje serce w dwóch światach".

Liza nie zamierza oglądać się za siebie. Czasem lepiej nie myśleć o przeszłości. Właśnie dlatego znalazła swój azyl nad malowniczą Srebrną Zatoką, w dzikiej części australijskiego wybrzeża, gdzie można obserwować delfiny, a coroczne pojawienie się humbaków jest dla miejscowych świętem.

Mike pojawia się tam nieproszony. Przyjeżdża z wielkiego miasta i uosabia wszystko, od czego Liza starała się uciec: nowoczesność, biznes i bezwzględną korporację.
Wraz z jego przybyciem urokliwy, spokojny świat staje się zagrożony. By go ocalić, Liza musi odpowiedzieć sobie na pytanie, czy ucieczka zawsze jest dobrym rozwiązaniem oraz…

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Iwony Milerskiej.

Srebrna zatoka - audiobook od Jojo Moyes możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć