ebook Drapieżny pocałunek
4.01 / 5.00 (liczba ocen: 330)

Drapieżny pocałunek
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 28.49
Audiobook - najniższa cena: 32.11
wciąż za drogo?
31.16 złpremium: 20.10 zł Lub 20.10 zł
28.49 zł Lub 25.64 zł
33.50 zł
33.50 zł Lub 30.15 zł
28.47 zł
33.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Dalsza – po Chłopcach z paranzy – opowieść o gangu dzieciaków powiązanym z neapolitańską kamorrą 

Najnowsza książka autora Gomorry 

Historia paranzy Dzieciaków, nastolatków żyjących w drapieżnych czasach na ziemi zabójców i ich ofiar, w świecie, który niczego nie daje za darmo, zwłaszcza takim jak oni. Opowieść o chłopcach silnych swoim nienasyceniem, gniewem i okrucieństwem. Gotowych na drapieżne pocałunki, które pozostawiają smak krwi. 

Paranza Dzieciaków zdobyła władzę, ma pod kontrolą rynek narkotyków w Forcelli, ale nie potrafi sama utrzymać tego stanu rzeczy. By nie dopuścić do władzy starych klanów kamorystów, musi pozostać zjednoczona. Nie jest to jednak łatwe, każdy z chłopców ma bowiem inne cele. 

„Ciąg dalszy Chłopców z paranzy, jeszcze bardziej dramatyczny i bolesny. Mowa w nim o mafijnych rozgrywkach, narkotykach i korupcji, o życiu bez przyszłości dzieci, które są zmuszone dorastać zbyt szybko”. La Stampa 

Roberto Saviano wraz z Mauriziem Brauccim i Claudiem Giovannesim zostali nagrodzeni Srebrnym Niedźwiedziem za scenariusz do filmu Piranie, adaptacji Chłopców z paranzy.

Drapieżny pocałunek od Roberto Saviano możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć