ebook Like a Virgin. Czego nie nauczą Cię w szkole biznesu - audiobook
3.77 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1745)

Like a Virgin. Czego nie nauczą Cię w szkole biznesu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.10
Audiobook - najniższa cena: 29.61
32.90 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
32.90 zł
32.90 zł Lub 27.97 zł
29.61 zł
Inne proponowane

Praktyczna wiedza miliardera Richarda Bransona – nie do zdobycia w żadnej szkole. „Like a Virgin” to rady człowieka, który osiągnął sukces i wie, jak sprawnie i skutecznie poruszać się w biznesie.

Like a Virgin. Czego nie nauczą Cię w szkole biznesu to książka napisana z perspektywy założyciela dużego biznesu, który wyzwolił się od biznesowego szablonu, a całą wiedzę, jaką ma, o skutecznym prowadzeniu przedsiębiorstwa czerpie z własnego, czterdziestoletniego doświadczenia. Książka Richarda Bransona to zebrane w całość najlepsze biznesowe wskazówki autora, które pierwotnie pojawiły się w „New York Times”, a następnie były cytowane na całym świecie od Indii aż po Australię i Wyspy Bahama. Branson porusza w swojej książce zarówno kwestię światowego kryzysu finansowego, jak również zdradza pięć sekretnych przepisów, jak osiągnąć sukces w biznesie.

Like a Virgin. Czego nie nauczą Cię w szkole biznesu - audiobook od Richard Branson możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć