Stranger Things: Mroczne umysły
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.51 / 5.00
liczba ocen: 1142
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
34.99 złpremium: 20.99 zł
28.36 zł
29.74 zł
29.74 zł
34.99 zł
Pozostałe księgarnie
28.41 zł
29.74 zł
29.74 zł
31.00 zł
31.49 zł
31.49 zł
31.50 zł
34.99 zł
34.99 zł
Opis:

Tajemnicze laboratorium, szalony naukowiec i tajna rządowa operacja. Powieściowy prequel serialu opowiada wstrząsającą historię matki Nastki. Książka jest pierwszą powieścią towarzyszącą popularnemu serialowi Netflixa.

Wiosna, 1969 rok. Terry Ives wiedzie spokojne życie w małym miasteczku w stanie Indiana, w którym czas zdaje się płynąć wolniej, a wydarzenia związane z wojną w Wietnamie rzucają jedynie słaby cień na codzienność. Kiedy ambitna dziewczyna dowiaduje się o ważnym dla kraju rządowym eksperymencie MKULTRA, prowadzonym w miejscowym laboratorium, nie chce pozostać bierna i decyduje się wziąć w nim udział. Pozornie nieznacząca decyzja zmienia jej życie raz na zawsze.
Nieoznakowane samochody, ukryte w samym środku lasu laboratorium, zimni, milczący lekarze i zmieniające postrzeganie środki psychodeliczne, podawane pacjentom pod okiem tajemniczego doktora Brennera, wzbudzają podejrzliwość Terry. Wraz z trójką innych pacjentów próbuje odkryć, co tak naprawdę kryje się za tajnym rządowym badaniem. Nie zdaje sobie sprawy, jak wielkiej i złowrogiej tajemnicy dotyka oraz jak wysoką cenę przyjdzie jej za to zapłacić.
Czego tak naprawdę chce doktor Brenner? Czemu ma służyć silniejsze niż narkotyczne odurzanie pacjentów i wprowadzanie ich w otępienie? I najważniejsze – co w laboratorium robi bezimienna dziewczynka o nadnaturalnych mocach?
Terry rozpoczyna walkę – walkę, w której polem bitwy jest jej własny umysł.

Jeżeli sądzisz, że wiesz już wszystko o pochodzeniu Jedenastki i jej nadnaturalnych mocy, przygotuj się na niemałe zaskoczenie, bo ta książka wywróci wszystko na Drugą Stronę!

Zanim pojawił się Demogorgon, jeszcze nim przybył Łupieżca Umysłów, strach miał ludzką twarz…

********
Stranger Things: Suspicious Minds by Gwenda Bond © 2019 by Nexflix CPX, LLC and NETFLIX CPX International, B.V
STRANGER THINGS™ is a trademark or registered trademark of “Nexflix CPX, LLC and NETFLIX CPX International, B.V., .” All Rights Reserved.

O Autorce:
GWENDA BOND – autorka powieści dla młodzieży, najbardziej znana z serii o Louis Lane, ukochanej Supermena (Fallout, Double Down, Treaple Threat), oraz trylogii „Cirque American” („Girl on a Wire”, „Girl Over Paris”, „Girl in the Shadows”). Wraz z mężem, Christopherem Rowe, współtworzą młodzieżowa serię „The Supernormal Sleuthing Serrvice”. Bond publikuje m.in. w „Los Angeles Times”, „Publishers Weekly”, „Locus”. Ukończyła wydział pisania na Akademii Sztuk Pięknych w Vermont. Mieszka wraz z mężem i ukochanymi zwierzętami w stuletnim domu w Lexington, w stanie Kentucky.

CYTATY:
Kluczem do osiągnięcia czegoś wielkiego jest robić swoje.
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć