Trauma
3.77 / 5.00 (liczba ocen: 2399)

Trauma
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.03
Audiobook - najniższa cena: 31.19
wciąż za drogo?
43.11 złpremium: 28.74 zł Lub 28.74 zł
29.70 zł
29.90 zł
38.31 zł Lub 34.48 zł
47.90 zł Lub 43.11 zł
26.03 zł
28.38 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powrót kultowej serii z Erykiem Deryłą! W duecie z podkomisarz Tamarą Haler stary policyjny wyga tym razem dołączy do makabrycznej gry szaleńca. „Czyż nie byłoby pięknie, gdybyśmy wszyscy się zabawili? Całe dzielnice, osiedla i miasta? Uwierzcie mi, że wspaniale jest podarować komuś szczęście. Darowując pecha, mówi się trudno. Tak musiało być. Amen…”

Do redakcji jednej z lubelskich gazet trafia nietypowy list. Nadawca, nazywający siebie Mistrzem Gry, domaga się jego publikacji. Ogłasza rozpoczęcie „Gry w szczęście”, nie podając jednak żadnych reguł. Każdy może dołączyć do makabrycznej rozgrywki. Chętnych nie brakuje.
Tymczasem w opuszczonej ruderze odnalezione zostają bestialsko okaleczone zwłoki. Wszystko wskazuje na to, że gdyby nie pechowy zbieg okoliczności, ofiara mogłaby przeżyć. A to dopiero początek obłędnego tańca śmierci. 
Do gry o najwyższą stawkę włącza się Eryk Deryło i podkomisarz Tamara Haler. Mistrz Gry coraz mocniej wciąga ich w świat własnych, chorych fantazji.

Szczęście czy pech?
Życie czy śmierć?
Właśnie dołączyłeś do gry…

Trauma od Max Czornyj możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Mistrz gry sieje spustoszenie!

Za sprawą pióra Maxa Czornyja, Eryk Deryło powraca do gry. Mistrz grozy serwuje nam ostrą mieszankę przerażającej rozgrywki. To, co tym razem Autor przygotował dla fanów gatunku przechodzi wszelkie granice, uzmysławiając nam, iż wiele spodziewać możemy się po genialnej kreatywności pisarza z Lublina. I to właśnie w tym mieście rozgrywa się akcja morderczej gry. Do redakcji tutejszej gazety, trafia list, który stawia wszystkich na nogi. Nadawcą listu jest „Mistrz Gry” który poprzez publikację ogłasza rozpoczęcie „Gry w szczęście”. Jej scenariusz nie tylko budzi strach, lecz również spotyka się z zaciekawieniem wielu odbiorców chętnych do wzięcia w niej udziału. Nawet jeśli muszą zapłacić najwyższą cenę. Uczestnicy nie znają żadnych reguł, a ofiar przybywa. Do gry wkracza Eryk Deryło oraz podkomisarz Tamara Haler.

Ile ofiar pochłonie ta mordercza gra? Czy Lublin spłynie krwią? Jak wiele poświęcić będzie musiał duet śledczych? Jak daleko posunie się „Mistrz gry”? Przyznajcie sami, iż pomysłowość Autora sprawiła, że „Trauma” jest powieścią, po którą warto sięgnąć. A zapewniam Was, że na pewno zawładnie Waszymi emocjami. Jeśli szukacie pełnowartościowej definicji pełnokrwistego thrillera kryminalnego, przeczytajcie Traumę. Ona zawiera wszelkie składniki idealnie określające ten gatunek literacki. I nie dziwi fakt, iż powieść ta w błyskawicznym tempie osiągnęła statut bestsellera.

Ta książka to również fenomenalna kontynuacja trzech wcześniejszych części. Jeśli mistrzowskie podium ma tylko trzy stopnie, to od dziś należy je zmodyfikować, gdyż na piedestale w równym rzędzie warto postawić Grzech, Ofiarę, Pokutę, Traumę. A Czyt-NIK ma ogromną nadzieję, iż Max Czornyj nie postawił jeszcze ostatniej kropki, i lada moment swoim miłośnikom zaserwuje kolejną piąta część z Erykiem Deryło na czele. Dodam również, że z każdą kolejną częścią z tej serii Autor maksymalnie podkręca śrubę, powodując, iż napięcie rozpala niczym rozżarzona stal. A po przeczytaniu książki, stale wracać będziecie do wspomnień o morderczej grze. Warto czekać na kolejne dzieła mistrza, gdyż są one gwarancją wyjątkowych emocji i niezapomnianych chwil, które zostają z nami po wsze czasy. Fenomen twórczości Maxa Czornyja powoduje, iż powieści wychodzące spod Jego pióra są gwarancją wyjątkowych chwil podczas czytania. Nie tylko fabuła elektryzuje, lecz tempo akcji sprawia, że z zapartym tchem uczestniczymy w grze o najwyższą stawkę. Dlatego też śmiem twierdzić, iż powieści Autora warto stawiać na najwyższym stopniu podium.

Ocena: 6+/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć