WWJD: Jego śladami - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 4.16 / 5.00
liczba ocen e-booka: 19815
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.90 złpremium: 17.94 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
23.54 zł
29.90 zł
Opis:

Międzynarodowy bestseller. Ukazuje, jak wielkie zmiany mogłyby nastąpić w życiu każdego człowieka, gdyby – podejmując codzienne decyzje – zadawał sobie pytanie: co zrobiłby na naszym miejscu Jezus?

„WWJD. Jego śladami” to historia parafii w małym amerykańskim miasteczku, której duchowny zachęcił parafian do zadawania sobie pytania „Co zrobiłby Jezus?” przed podjęciem każdej życiowej decyzji. Prowadzi to do wielu niespodziewanych konsekwencji. 
Książka „WWJD Jego śladami” to międzynarodowy bestseller, który rozszedł się na świecie w nakładzie przekraczającym 50 milionów egzemplarzy. 
„What Would Jesus Do?” – „Co by zrobił Jezus?” Jak wyglądałby świat, gdyby wszyscy zadawali sobie to pytanie? 

O Autorze:
Charles M. Sheldon (1857–1946) był amerykańskim reformatorem społecznym. Przez większą część życia pełnił służbę pastora w Topeka w stanie Kansas. Był orędownikiem praw obywatelskich dla afroamerykanów. Głosił praktykowanie wiary w życiu codziennym, czego wyrazem była jego najgłośniejsza książka „What Would Jesus Do? In his steps”.

WWJD: Jego śladami - audiobook od Charles M. Sheldon możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć