ebook Sodoma: Hipokryzja i władza w Watykanie - audiobook
3.63 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 87)

Sodoma: Hipokryzja i władza w Watykanie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 22.20
wciąż za drogo?
22.20 zł Lub 19.98 zł
29.90 zł
31.43 zł
33.29 zł
Inne proponowane

Francuski socjolog Frédéric Martel, prowadząc czteroletnie śledztwo zaprosił do rozmowy kilkudziesięciu kardynałów i setki biskupów rezydujących w 30 krajach świata. W trakcie szczerych rozmów zadawał im niewygodne pytania, a uzyskane na nie odpowiedzi złożyły się na szokującą lekturę e-booka Sodoma: Hipokryzja i władza w Watykanie.

Frédéric Martel stworzył niezwykłą, reportażową opowieść, ujawniając hipokryzję najwyższych hierarchów kościelnych Watykanu. Decydując się na sięgnięcie po Sodomę dowiesz się między innymi dlaczego homoseksualni duchowni są największymi homofobami? Z jakich powodów ukrywają seksualnych przestępców w koloratkach? Dlaczego zależy im na zachowaniu status quo? Za co tak nienawidzą papieża Franciszka?

To także książka o podwójnym życiu kościoła, homoseksualizmie wśród kleru i ukrywaniu swoich orientacji, oraz konsekwencjach z tego wynikających.

To książka niezwykle ważna, otwiera bowiem oczy na podwójną moralność i uzmysławia, że miejsce, które katolicy uważają za to najważniejsze, przybliżające człowieka do Boga, przesiąknięte jest ludźmi, którzy nauczają jak walczyć ze swoimi słabościami, a sami są nimi do cna przepełnieni.

Sodoma to trudna, wymagająca i bolesna książka, ale jak najbardziej jest to pozycja obowiązkowa.

Rekomendacje:

Sodoma to książka, którą czyta się ciężko. Nie tylko dla tego, że jest to opowieść dokumentalna, w której występuje wiele autentycznych postaci, które czytelnik musi sobie zlokalizować w świecie realnym. Lektura książki jest ciężka także z powodu opisanych zjawisk. Zaskakuje i przygnębia rozmiar hipokryzji w najwyższych sferach Watykanu. – Autorski przewodnik kulturalny

Audiobooka wysłuchasz w pasjonującej intepretacji Adama Baumana

Sodoma: Hipokryzja i władza w Watykanie - audiobook od Frédéric Martel możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć