Złączeni honorem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.13 / 5.00
liczba ocen: 23157
cena polecana: 25.09
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.52 złpremium: 17.71 zł
25.09 zł
25.09 zł
29.52 zł
Pozostałe księgarnie
23.25 zł
23.62 zł
25.02 zł
25.06 zł
28.04 zł
29.52 zł
29.52 zł
Opis:

Aria Scuderi, pochodząca z jednej z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych w Chicago, walczy o niezależność, mimo że dziewczyny w jej świecie nie mają prawa decydować o sobie. W wieku zaledwie piętnastu lat rodzice zaręczyli ją z Lucą „Imadło” Vitiellim, najstarszym synem szefa nowojorskiej Cosa Nostry, aby zapewnić pokój między rodami.
Kiedy Aria kończy osiemnaście lat, nadchodzi dzień, którego obawiała się od dawna – ma stanąć z Lucą na ślubnym kobiercu.

Arię przeraża myśl o poślubieniu niemal obcego mężczyzny, a jeszcze większy strach wzbudza w niej świadomość, że jej przyszłemu mężowi nadano przydomek po tym, jak skręcił komuś kark.

Luca zawdzięcza tytuł najbardziej pożądanego nowojorskiego kawalera swojemu wyglądowi, bogactwu i drapieżnemu, władczemu urokowi, ale przymilające się do niego dziewczyny ze śmietanki towarzyskiej nie są w stanie dostrzec jego prawdziwego oblicza. Otaczająca go aura łobuza nie jest pozą – za aroganckim uśmiechem i niezwykłymi szarymi oczami przystojniaka skrywają się krew i śmierć.

W świecie Arii za przyjemną aparycją często czai się potwór, który zabija z taką samą łatwością, z jaką składa pocałunek na ustach.

Ucieczka i porzucenie dotychczasowego życia to jedyna szansa, by uniknąć zaaranżowanego małżeństwa, ale Aria nie potrafi opuścić rodziny.
Dziewczyna przełamuje więc strach i postanawia związać się z mężczyzną, którego wybrali dla niej bliscy. Dorastając pośród drapieżników nauczyła się, że nawet najzimniejszy drań posiada uczucia, dlatego Aria zamierza znaleźć sposób, aby podbić serce przystojnego gangstera.

Cora Reilly jest autorką romansów erotycznych i powieści z gatunku New Adult. Pisarka należy do miłośniczek dobrego jedzenia, wina oraz książek. Nie ukrywa, że ma ogromną słabość do literackich postaci „złych chłopców”.

Recenzje blogerów
Wstrzymajcie oddech, Cora Reilly porywa polskiego czytelnika!

Złączeni honorem to pierwsza w Polsce książka Cory Reilly. To również pierwsza części legendarnej serii mafijnej, której wróżę wielki sukces w naszym kraju. Głęboko wierzę, że podbije ona serca polskich czytelników. Jest ku temu wiele przesłanek. Mafijny klimat połączony z gorącą atmosferą namiętności poruszy każdego, kto w powieściach szuka porywów serca oraz ogromnej dawki adrenaliny. Ta książka połączy męskich i żeńskich czytelników, scali ich fabułą. Romans w klimacie mafijnym zaspokoi czytelnicze apetyty każdego z nas.

Cora Reilly zgotowała nam historię, która doprowadzi do palpitacji serca. Ta powieść przypadnie Wam do gustu, a Wy przepadniecie pogrążeni w ciągłej lekturze. I gdy tylko odłożycie książkę na półkę, od razu, bez chwili wahania będziecie śledzić wydawnicze zapowiedzi w oczekiwaniu kolejnych części. Bo nie da się ukryć, że powieść ta uzależni każdego kto po nią sięgnie. Wybuchowa mieszanka emocjonujących wrażeń gwarantowana.

Cora Reilly zaprasza nas do poznania historii młodej dziewczyny, której losy nakreśliły mafijne interesy. Kobieta nie ma żadnego prawa decydowania o sobie bowiem Aria Scuderi pochodzi z mafijnej rodziny, która w Chicago ma ogromne wpływy. W wieku piętnastu lat zaręczyła ją z Lucą „Imadło” Vitiellim, najstarszym synem nowojorskiej Cosa Nostry. Ma to na celu zapewnić pokój między rodami. Osiągając pełnoletniość staje na ślubnym kobiercu, a świadomość poślubienia niemalże obcego mężczyzny przeraża ją na wskroś. Jednak mafijna rzeczywistość nie pozostawia kobiecie większego wyboru. Jej małżonek to bezwzględny mafioso, który przydomek „Imadło” zdobył po tym, jak skręcił komuś kark. Czy młoda dziewczyna zdoła pokochać taką bestię? Czy może jednak Aria zdecyduje się na ucieczkę i porzuci dotychczasowe życie? Czy jednak uda się kobiecie skruszyć lód w sercu tak bezdusznego człowieka?

Jedno jest pewne Cora Reilly porwie Wasze czytelnicze serca. Złączeni honorem poruszy i wzruszy. Bohaterowie tej powieści to postaci wyraziste. Nie sposób ich zapomnieć. Autorka imponująco nakreśliła ich cechy osadzając w brutalnym świecie mafijnych porachunków. Zatem najwyższa pora by złapać za Złączeni honorem i połączyć swoje zmysły z powieścią mocną i ostrą, która zapewni niezapomniane chwile. Jedno jest pewne Cora Reilly porwie polskiego czytelnika. Powieść, która trafia do naszych rąk złączy nas z twórczością pisarki nie jeden raz, bo to, że kolejna książka pojawi się w księgarniach jest pewne jak to, że z mafią się nie zadziera. Złączeni honorem to mocna opowieść o bezwzględnych świecie, w którym brak miejsca na wzniosłe uczucia. A jednak książka wyzwoli w Was niezwykłe uczucia, które pozostaną w pamięci na zawsze. Wstrzymajcie oddech Cora Reilly porywa polskiego czytelnika!

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć