ebook Doborowa ósemka Anny C
3.79 / 5.00 (liczba ocen: 801)

Doborowa ósemka Anny C
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.20
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
25.20 zł Lub 22.68 zł
28.00 zł
32.80 zł Lub 29.52 zł
25.25 zł
25.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)

Statystyki wykrywalności przestępstw paryskiej policji kryminalnej są fatalne. Jej szef postanawia je poprawić. Zbiera wszystkich policyjnych nieudaczników i tworzy z nich jednostkę specjalną. Trafia tu alkoholik, hazardzistka, pechowiec, pisarka... Kierować brygadą ma inspektor Anna Capestan – królowa wpadek, niedawno zawieszona w obowiązkach służbowych. Ich zadanie? Zajmować się nierozwiązanymi sprawami i nie sprawiać kłopotów. Ale wbrew oczekiwaniom Capestan i jej ósemka zaczynają odnosić sukcesy. I odkrywają coś, co może okazać się bardzo niebezpieczne... dla wszystkich.

Oto kryminał inny niż wszystkie: tu serce nie podejdzie ci do gardła, ale będziesz miał przyjemność obcowania z nietuzinkowymi bohaterami. I rozwiązywania z nimi w niekonwencjonalny sposób zagadki kryminalnej. A wszystko na tle Paryża z francuskim wdziękiem, elegancją i humorem.

Doborowa ósemka Anny C od Sophie Henaff możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć