ebook Noc między Tam i Tu - audiobook
3.5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2) Ilość stron (szacowana): 300

Noc między Tam i Tu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 8.80
Audiobook - najniższa cena: 34.94
34.94 zł Lub 31.45 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
Inne proponowane

Wzruszająca historia siedmioletniego Bratmiła. Pewnej letniej nocy samotnie wyrusza na poszukiwanie swojej siostrzyczki, małej Paprotki. W lesie spotka istoty ze słowiańskich baśni i legend, które pomogą mu odnaleźć nie tylko ją, ale przede wszystkim siebie. Zanurz się w tajemniczy świat „Opowieści z Wilczej Doliny”.

Marta Krajewska z wdziękiem porusza trudny temat rywalizacji między rodzeństwem. Zaprasza dzieci i ich rodziców na wyprawę do spowitego słowiańską magią świata. Z wyprawy Tam Wasze pociechy wrócą Tu odmienione i bardziej kochające.

O Autorce:
Marta Krajewska – pisarka rozkochana w kulturze Słowian. Stworzony przez nią świat Wilczej Doliny inspirowany jest wierzeniami i zwyczajami naszych przodków. Należące do tego uniwersum opowiadanie „Daję życie, biorę śmierć” zdobyło nominację do nagrody imienia Janusza A. Zajdla za rok 2014, a powieść „Idź i czekaj mrozów” za rok 2016. Rok 2017 był dla autorki niezwykle pracowity. Na rynku amerykańskim pojawiło się „When the Frost comes”, a w Polsce ukazały się „Zaszyj oczy wilkom” (drugi tom „Opowieści z Wilczej Doliny”) i „Noc między Tam i Tu” (adresowana dla dzieci opowieść ze świata Wilczej Doliny). Marta opublikowała również opowiadania w antologiach: „Toystories”, „Horror na Roztoczu 2”, „Fantazje Zielonogórskie 5” i „Geniusze fantastyki”.

Noc między Tam i Tu - audiobook od Marta Krajewska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć