Noc między Tam i Tu - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.50 / 5.00
liczba ocen e-booka: 2
Ilość stron (szacowana): 300
VIRTUALO#VIRTUALO 2606
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
19.99 zł
34.99 złpremium: 20.99 zł
25.19 zł
34.99 zł
Pozostałe księgarnie
16.73 zł
17.50 zł
34.99 zł
Opis:

Wzruszająca historia siedmioletniego Bratmiła. Pewnej letniej nocy samotnie wyrusza na poszukiwanie swojej siostrzyczki, małej Paprotki. W lesie spotka istoty ze słowiańskich baśni i legend, które pomogą mu odnaleźć nie tylko ją, ale przede wszystkim siebie. Zanurz się w tajemniczy świat „Opowieści z Wilczej Doliny”.

Marta Krajewska z wdziękiem porusza trudny temat rywalizacji między rodzeństwem. Zaprasza dzieci i ich rodziców na wyprawę do spowitego słowiańską magią świata. Z wyprawy Tam Wasze pociechy wrócą Tu odmienione i bardziej kochające.

O Autorce:
Marta Krajewska – pisarka rozkochana w kulturze Słowian. Stworzony przez nią świat Wilczej Doliny inspirowany jest wierzeniami i zwyczajami naszych przodków. Należące do tego uniwersum opowiadanie „Daję życie, biorę śmierć” zdobyło nominację do nagrody imienia Janusza A. Zajdla za rok 2014, a powieść „Idź i czekaj mrozów” za rok 2016. Rok 2017 był dla autorki niezwykle pracowity. Na rynku amerykańskim pojawiło się „When the Frost comes”, a w Polsce ukazały się „Zaszyj oczy wilkom” (drugi tom „Opowieści z Wilczej Doliny”) i „Noc między Tam i Tu” (adresowana dla dzieci opowieść ze świata Wilczej Doliny). Marta opublikowała również opowiadania w antologiach: „Toystories”, „Horror na Roztoczu 2”, „Fantazje Zielonogórskie 5” i „Geniusze fantastyki”.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć