ebook Noc między Tam i Tu - audiobook
3.5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2) Ilość stron (szacowana): 300

Noc między Tam i Tu - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Wzruszająca historia siedmioletniego Bratmiła. Pewnej letniej nocy samotnie wyrusza na poszukiwanie swojej siostrzyczki, małej Paprotki. W lesie spotka istoty ze słowiańskich baśni i legend, które pomogą mu odnaleźć nie tylko ją, ale przede wszystkim siebie. Zanurz się w tajemniczy świat „Opowieści z Wilczej Doliny”.

Marta Krajewska z wdziękiem porusza trudny temat rywalizacji między rodzeństwem. Zaprasza dzieci i ich rodziców na wyprawę do spowitego słowiańską magią świata. Z wyprawy Tam Wasze pociechy wrócą Tu odmienione i bardziej kochające.

O Autorce:
Marta Krajewska – pisarka rozkochana w kulturze Słowian. Stworzony przez nią świat Wilczej Doliny inspirowany jest wierzeniami i zwyczajami naszych przodków. Należące do tego uniwersum opowiadanie „Daję życie, biorę śmierć” zdobyło nominację do nagrody imienia Janusza A. Zajdla za rok 2014, a powieść „Idź i czekaj mrozów” za rok 2016. Rok 2017 był dla autorki niezwykle pracowity. Na rynku amerykańskim pojawiło się „When the Frost comes”, a w Polsce ukazały się „Zaszyj oczy wilkom” (drugi tom „Opowieści z Wilczej Doliny”) i „Noc między Tam i Tu” (adresowana dla dzieci opowieść ze świata Wilczej Doliny). Marta opublikowała również opowiadania w antologiach: „Toystories”, „Horror na Roztoczu 2”, „Fantazje Zielonogórskie 5” i „Geniusze fantastyki”.

Noc między Tam i Tu - audiobook od Marta Krajewska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć