Świat w pudełku - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.56 / 5.00
liczba ocen e-booka: 40
Ilość stron (szacowana): 400
VIRTUALO#VIRTUALO 2606
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
19.99 zł
34.99 złpremium: 20.99 zł
25.19 zł
34.99 zł
Pozostałe księgarnie
16.73 zł
17.50 zł
34.99 zł
Opis:

„Mam na imię A.
Jestem pudełkiem. Złośliwy los uczynił mnie skorupką niosącą w sobie ocean mocy. Tacy jak ja nie powinni istnieć i nie istnieliby, gdyby ludzie nie zniszczyli swojej cywilizacji. Dawno temu, w czasach, których oni sami nie chcą pamiętać.
Uciekam już bardzo długo. Jak dotąd udało mi się ukrywać przed Rządami i zwykłymi mieszkańcami, którzy widzą we mnie tylko pozbawioną emocji kukiełkę.
Mylą się.
Potrafię bać się, cierpieć, mieć nadzieję i żałować!
Kiedy tego potrzebuję” – fragment powieści

„Koniec świata, posthumanizm i magia. Nietuzinkowo przedstawiony motyw postapo, bohaterowie, których chciałabym spotkać, a całość napisana lekko i z polotem. Bawiłam się świetnie. Katarzyno, pisz więcej!” – Anna Hrycyszyn, autorka powieści „Zatopić «Niezatapialną»”

„Przepis na dobrą książkę: weź tyle znanego, by Czytelnik bez trudu się w tym odnalazł, i tyle nowego, by poczuł się przyjemnie zaskoczony. Katarzyna Rupiewicz realizuje ten przepis bezbłędnie. To się po prostu samo czyta!” – Marta Kładź-Kocot, autorka powieści „Noc kota, dzień sowy”

„Lekkie pióro i bogata wyobraźnia Katarzyny Rupiewicz powodują, że trudno oderwać się od lektury” – Agnieszka Sudomir, autorka powieści „Faza REM”

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć