Kolejne 365 dni
2.97 / 5.00 (liczba ocen: 4590)

Kolejne 365 dni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 17.49
Audiobook - najniższa cena: 20.00
wciąż za drogo?
17.49 zł Lub 15.74 zł
27.99 zł
33.06 zł Lub 29.75 zł
34.99 zł
30.09 zł
31.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nie każdy autor może pochwalić się wynikiem sprzedaży swoich książek w nakładzie przekraczającym 500 tysięcy egzemplarzy, Blanka Lipinka może to zrobić!

Nadal jesteś pod wrażeniem 365 dni i Ten dzień, nie mogąc doczekać się kolejnej opowieści o losach Laury i Massimo? Blanka Lipińska w trzecim tomie bestsellerowej serii zatytułowanym Kolejne 365 dni zafundowała czytelnikowi kolejne chwile z gorącymi emocjami i namiętnościami rozgrywającymi się w bezwzględnym świecie sycylijskiej mafii.

Fabuła: 

Massimo – mąż Laury musi dokonać dramatycznego wyboru. Kogo skazać na śmierć, czy pozostawić przy życiu ukochaną żonę, czy zdecydować się ratować ich nienarodzone dziecko? Wprawdzie decydowanie o ludzkim życiu to dla szefa sycylijskiej mafii codzienność, ale nie w przypadku kiedy chodzi o ukochaną osobą, lub upragnionego potomka.

Jeśli poszukujesz książki ekscytującej, a zarazem pełnej erotycznych uniesień, ta jest przeznaczona dokładnie dla Ciebie.

Kolejne 365 dni od Blanka Lipińska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2024. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Nagle, bez ostrzeżenia, sprawy przybierają tak nieoczekiwany zwrot, że nie sposób powstrzymać się od zapowietrzenia. Dwa przeciwieństwa sprawiły, że historia nabrała nieco głębi i przybyło jej estetyki. Dopiero teraz bajka zaczyna czarować tych, którzy wytrwali. Absolutny szok czytelnika dodatkowo wzmacnia doznania, bo przecież nic podobnego się nie zapowiadało. Proszę, oto zwykłe czytadło zrobiło się ładne. Zdaje się, że opowiadająca rozwinęła się nieco w trakcie snucia swojej historii. I to byłoby na tyle, jeśli chodzi o rzucanie gromów. Nie do wiary!!!Ocena: 4/6 czytaj więcej
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć