Śmiały podryw
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.09 / 5.00
liczba ocen: 2971
Ilość stron (szacowana): 352
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
31.90 złpremium: 19.14 zł
23.83 zł
27.11 zł
31.89 zł
31.89 zł
Pozostałe księgarnie
23.83 zł
23.93 zł
25.12 zł
25.23 zł
26.48 zł
26.76 zł
28.71 zł
29.00 zł
31.89 zł
Opis:

Obcesowy i bezczelny Dred Zander na pozór wydaje się właśnie tym mężczyzną, którego Pixie powinna za wszelką cenę unikać. Porzuciwszy swoją przeszłość i tożsamość, dziewczyna stara się od nowa zbudować życie – bezpieczne, spokojne i pewne. Ktoś taki jak Dred kompletnie do niego nie pasuje, ale on ma na ten temat inne zdanie. Orzechowe oczy Pixie, fioletowe włosy i piękny egzotyczny tatuaż nie dają mu spokoju. Musi ją zdobyć, musi ją przekonać, że wspólnie mogą stawić czoło koszmarom przeszłości i ufnie spojrzeć w przyszłość.

Recenzje blogerów
Historia Pixi i Dreda - dziewczyny kochającej musicale i nieposkromionego wokalisty kapeli metalowej. Obydwoje bohaterów znamy już z poprzednich tomów serii. Dread wraz z Trentem jest jurorem w telewizyjnym show o tatuowaniu, Pixi natomiast pracuje w Second Circle. Między tą dwójka iskrzy już do jakiegoś czasu, jednak Dred będzie musiał się trochę nagimnastykować żeby udało mu się zaprosić dziewczynę na pierwszą randkę.

Książka nosi tytuł Śmiały podryw co sugerować by mogło erotyczną, lekką historię o randkowaniu i zdobywaniu się nawzajem. Jednak powieść Scarlett Cole to nie jest zabawna opowieść. Mówi o trudach związków na odległość, o walce ze swoimi demonami, o zaufaniu, o destruktywnym wpływie narkotyków. Wiele w niej jest bólu, strachu, niepewności, złości. Ale jest też czułość, przyjaźń, wzajemne wsparcie. Mieszanka emocji jak w kalejdoskopie.

W tej książce możemy jak w przednich tomach liczyć na bohaterów o silnych osobowościach, na namiętne sceny, na dramatyczne wydarzenia. Trochę mnie uwierała bohaterka, która nie potrafiła się zmierzyć ze swoją przeszłością i uciekała przed nią w każdy możliwy sposób. Ale w sumie książkę oceniam bardzo pozytywnie. Gdybym miała porównywać ją do poprzednich tomów cyklu umieściłabym ją zdecydowanie wyżej niż Rozdarte serce, ale niżej niż Najtwardsza stal.

Ocena: 4/6
©Szczypta romansu
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć