ebook Pod innym niebem
3.3 / 5.00 (liczba ocen: 16)

Pod innym niebem
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 25.63
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
25.63 zł Lub 23.07 zł
32.90 zł
32.90 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
25.73 zł
26.38 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Dorota nie miała łatwego życia. Studenckie, chwilowe zauroczenie przyniosło niespodziewaną ciążę, a wybranek serca wyparł się dziecka i nie poczuwał do odpowiedzialności. Samotna matka chciała dać córce to, co najlepsze, ale problemy finansowe wciąż dawały o sobie znać. Nowa miłość, też okazała się nie tym, o czym marzyła. Do tego nieustanne problemy w pracy i despotyczna szefowa.

Czy mogło być gorzej? Kiedy bohaterka znajduje się na skraju wytrzymałości otrzymuje list, z którego wynika, że właśnie odziedziczyła majątek w RPA. Wydawać by się mogło, że to rozwiązanie wszystkich problemów, ale dopiero teraz Dorota staje przed trudnymi wyborami. Czy przeprowadzić się na południe Afryki, czy zostać w Polsce? Jak pokonać barierę językową? A przede wszystkim: jak nie dać się owładnąć bogactwu i wciąż pozostać sobą, mieszkając w pałacach ze służbą? Opowieść o rozterkach, trudnych wyborach i próbie dopasowania się do obcego świata.

Pod innym niebem od Ewa Lenarczyk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Życie nie składa się tylko z błogich stanów i uniesień.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć