ebook Kółko się pani urwało - audiobook
3.23 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3035)

Kółko się pani urwało - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 23.35
wciąż za drogo?
26.86 zł Lub 24.17 zł
27.51 zł Lub 24.76 zł
29.90 zł
23.35 zł
26.91 zł
Inne proponowane

Tajemnicze morderstwo w kamienicy na warszawskiej Woli, wielkie afery z reprywatyzacją w tle, a do tego wszystkiego charakterna emerytka z nieodłącznym kraciastym wózkiem na zakupy jako rodzima panna Marple. Tego w polskim kryminale jeszcze nie było!

Najpierw włamano się do jej mieszkania. Złodzieje nie tylko ukradli pieniądze, biżuterię czy cenne dokumenty, lecz również sprofanowali najcenniejszą pamiątkę po mężu – jego galowy mundur. Policja zabiera się do śledztwa jak pies do jeża, chociaż ślepy wpadłby na to, że wszystkie tropy prowadzą do sąsiada z góry, faceta bez nogi. Nie ma mowy, tego munduru mu nie przepuści. Postanawia policzyć się z nim sama. Okazuje się jednak, że facet bez nogi został zamordowany, a ona sama jest pierwszą podejrzaną. Nie pozostaje jej nic innego, jak chwycić rączkę wiernego wózka zakupowego i rozpocząć własne śledztwo.
Warszawskie bandziory, strzeżcie się! Nadchodzi Zofia Wilkońska, postrach klubów seniora!

Kółko się pani urwało - audiobook od Jacek Galiński możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Ktoś włamuje się starszej pani do mieszkania, ta podejrzewając sąsiada idzie do niego nie czekając na policję i znajduje trupa. Sama zaczyna szukać mordercy. Brzmi ciekawie?
    Mnie zainteresowało. I zapowiadało się super, ale niestety była w tym ciągle główna bohaterka. Podejrzewam, że miała być zabawna, ale mnie tylko coraz bardziej irytowała aż w końcu się zgubiłam w tym, kto tu jest antagonistą i zaczęłam kibicować przestępcom. Jeśli miałabym czytać kolejną książkę z tej serii to tylko wiedząc, że więcej ich nie będzie, bo panią Zosię dopadła sprawiedliwość za to bycie upierdliwcem.

Warto zerknąć