ebook Ludzie. Krótka historia o tym, jak spieprzyliśmy wszystko - audiobook
4.18 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 571)

Ludzie. Krótka historia o tym, jak spieprzyliśmy wszystko - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 16.90
Audiobook - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
19.90 zł
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
27.99 zł Lub 25.19 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
29.73 zł
31.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Istnieją takie książki, których treść powinien poznać każdy człowiek. Ludzie. Krótka historia o tym, jak spieprzyliśmy wszystko to pozycja, która jest obowiązkową lekturą nie tylko dla osób kochających literaturę. Zdecydowanie powinna stać się obowiązkową lekturą szkolną, aby szokować i edukować. Może jeszcze wtedy ludzie zdążyliby zrozumieć ile złego robimy dla siebie samych i naszej planety, Ziemi.

Zawarte w książce przez autora, Toma Phillipsa wszystkie przykłady w doskonały sposób obrazują czytelnikowi jak ludzka głupota, ignorancja i lenistwo doprowadzają do katastrof ekologicznych, klęsk i różnego rodzaju nieszczęść, które przez wieki sprowadzanym na siebie i nasze otoczenie. Autor wskazuje, że pomimo dumnej nazwy Homo Sapiens, nie jesteśmy bądź nie chcemy zrozumieć wielu bardzo poważnych spraw i nie wyciągamy wniosków z destrukcji, do której już do tej pory doprowadziliśmy.

Ludzie. Krótka historia o tym, jak spieprzyliśmy wszystko to wspaniała książka, która dając czytelnikowi wiele rozrywki, jednocześnie zmusza go do wyciągania wniosków i wielu przemyśleń. Być może jeszcze mamy jakąś szansę na uratowanie naszego świata i wydostanie się z błędnego koła, w które przez swoją głupotę, sami się wpakowaliśmy. Może po tej lekturze odnajdziemy jeszcze jakąś nadzieję i przywrócimy w sobie wiarę w rzekomo genialnego Homo Sapiens?

Rekomendacje:

Autor z pewnością będzie w stanie Was zaskoczyć, bowiem to, co znamy jako wielkie osiągnięcia ludzkości czy pojedynczych jednostek, potrafi przedstawić jako głupotę, a nie sukces. - Meg Sheti - BookeaterReality

Ludzie. Krótka historia o tym, jak spieprzyliśmy wszystko ma szansę być najbardziej denerwującą książką tego roku. Ale nie dlatego, że jest kiepska, a dlatego, że ma w sobie ogromne nagromadzenie głupoty ludzkiej. Angielski dziennikarz i komik postanowił spojrzeć z przymrużeniem oka na porażki ludzkości, ale jest to trochę śmiech przez łzy. - Diana Chmiel - Bardziej Lubię Książki Niż Ludzi

Audiobooka wysłuchasz w rewelacyjnej interpretacji Macieja Kowalika. 

Ludzie. Krótka historia o tym, jak spieprzyliśmy wszystko - audiobook od Tom Phillips możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć