Pamiętniki Adama i Ewy (Pamiętnik Adama w raju)
3.94 / 5.00 (liczba ocen: 11569) Ilość stron (szacowana): 33

Pamiętniki Adama i Ewy (Pamiętnik Adama w raju)
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  SAGA Egmont
Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 4.49
4.49 złpremium: 2.99 zł Lub 2.99 zł
3.50 zł
5.84 złpremium: 3.89 zł Lub 3.89 zł
4.99 zł Lub 4.49 zł
4.99 zł Lub 4.49 zł
4.50 zł
4.54 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pamiętniki naszych prarodziców spisane piórem jednego z najbardziej błyskotliwych humorystów na świecie to nie lada gratka. W końcu: kto by nie chciał wiedzieć, jak Adam i Ewa się poznali?

Pełna humoru, ponadczasowa opowieść o tym, jak mogły wyglądać początki znajomości pierwszej kobiety z pierwszym mężczyzną na ziemi…

Ona:
Wczorajszym popołudniem śledziłam z pewnego oddalenia ten drugi Eksperyment, żeby – o ile zdołam – przekonać się, do czego może służyć. Nie udało mi się. Sądzę, że to mężczyzna. Nigdy jeszcze nie widziałam mężczyzny, ale ten wygląda mi na mężczyznę, i jestem pewna, że tym właśnie jest. Zdaję sobie sprawę, że bardziej mnie interesuje, niż każdy inny przedstawiciel gadów.

On:
Nowe stworzenie mówi, że ma na imię Ewa. W porządku, nie mam nic przeciwko. Stworzenie mówi, że tak właśnie mam je wołać, gdy zechcę, żeby przyszło. Powiedziałem wtedy, że to zbyteczne. Słowo to najwyraźniej zjednało mi szacunek stworzenia. W istocie, jest ono pojemne, dobre i nadaje się do powtarzania. Stworzenie mówi, że nie jest „ono”, tylko „ona”. Jest to rzecz dość wątpliwa, ale i tak wszystko mi jedno. To, czym ona jest, nie ma dla mnie znaczenia, byleby sobie poszła i nie gadała tyle.

Pamiętniki Adama i Ewy (Pamiętnik Adama w raju) od Mark Twain możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć