ebook Skarb w Srebrnym Jeziorze. Część 1
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Skarb w Srebrnym Jeziorze. Część 1
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 15.27
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
17.32 złpremium: 11.17 zł Lub 11.17 zł
15.27 zł Lub 13.74 zł
18.62 zł
18.62 zł Lub 16.76 zł
15.31 zł
16.07 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwszy pełny przekład jednej z najbardziej znanych powieści Karola Maya (30% więcej tekstu, 67 ilustracji, w tym 16 kolorowych), której wreszcie przywrócono blask i wspaniały humor, w którym celują Hobble Frank, Długi Davy, Gruby Jemmy i Ciotka Droll. Dodatkowym walorem jest 67 ilustracji pochodzących z niemieckiego wydania gazetowego z końca XIX wieku oraz książkowego z początków XX wieku. Najbardziej znani bohaterowie książek Maya, czyli Winnetou, Old Shatterhand i Old Firehand, wraz ze swymi przyjaciółmi wyruszają na poszukiwanie złóż srebra, ukrytych w niedostępnych Górach Skalistych, w pobliżu tajemniczego Srebrnego Jeziora.

Nie wiedzą, że podąża tam również ze swymi kompanami okrutny łotr, Brinkley, zwany Rudym Cornelem, który razem ze swoją bandą chce odnaleźć pradawny indiański skarb. Bardzo żywa akcja obfitująca w potyczki z Indianami, podchody, ucieczki, walki w pojedynkach o własne życie.

Skarb w Srebrnym Jeziorze. Część 1 od Karol May możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć