ebook Pamięć krwi
3.55 / 5.00 (liczba ocen: 65) Ilość stron (szacowana): 336

Pamięć krwi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - polecana oferta: 14.63
wciąż za drogo?
17.67 złpremium: 11.40 zł Lub 11.40 zł
14.63 zł Lub 13.17 zł
19.01 zł Lub 17.11 zł
14.62 zł
15.01 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Polskie wampiry wychodzą na żer...

Milena, zmęczona pracą dziennikarka, wpada na trop morderstw, do jakich dochodzi w podziemiach Szczecina. Równocześnie dowiaduje się o dziwnym zachowaniu swojego byłego chłopaka, Darka. Spotkanie z nim kończy się w łóżku, a pobudka przynosi odkrycie dziwnych obrażeń na ciele. Od tego momentu jej świat ulega zmianie.
Przechodząc transformację w wampira, Milena odkrywa swoje niezwykłe zdolności - może bez obaw poruszać się w słońcu, a srebro i święte symbole nie są dla niej zagrożeniem.
To, co mogło zdawać się błogosławieństwem dla Mileny jako wampira, okazuje się równocześnie jej przekleństwem, ściąga bowiem na nią uwagę innych krwiopijców.
Dzieje się tak, gdyż Milena nosi w sobie zagadkę nieśmiertelności - zagadkę krwi.

Izabela Degórska - z zawodu dziennikarka, przez dziesięć lat realizowała reportaże dla ogólnopolskich stacji telewizyjnych (m.in. "Magazyn Reporterów" w TVP2, "Zdrowie" w TVN24, "Interwencja" w Polsacie) oraz współpracowała z prasą i radiem. Wyprodukowała kilka teledysków, pisała dialogi dla telenoweli "Klan", wyreżyserowała film dokumentalny pt. "Azyl dla dzikich ptaków".
Zadebiutowała w 2002 roku Bajką o szczęściu, obecnie jedną z najczęściej wystawianych w Polsce sztuk teatralnych dla dzieci. Laureatka konkursów komedio- i dramatopisarskich, autorka opowiadań fantastycznych i bajek.
W 2008 roku nakładem Zysk i S-ka Wydawnictwa pojawiła się jej powieść pt. Najwyższa pora na miłość.
Mieszka w Szczecinie wraz z mężem i dziećmi.
Strona internetowa autorki: www.degorska.art.pl

Pamięć krwi od Izabela Degórska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Trzyma w napięciu, ciekawe postacie, niezłe zwroty akcji. Polecam!

  • Awatar

    Nareszcie dobra seria o wampirach na światowym poziomie!

Warto zerknąć