ebook Kamica nerkowa i żółciowa
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Kamica nerkowa i żółciowa

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Kamica żółciowa to choroba społeczna. Najczęściej siedliskiem kamieni jest woreczek żółciowy, zdarza się, że razem z tym schorzeniem występuje kamica przewodów żółciowych. Ważne jest to, że sami możemy zmniejszyć ryzyko powstania złogów za pomocą diety i zdrowego stylu życia. A jeśli choroba już istnieje, odpowiednim odżywianiem możemy spowodować rozpuszczenie kamieni. Silny ból i towarzyszące mu nudności, wymioty i krwiomocz to objawy kolki nerkowej. Atak kolki zwiastuje kamicę układu moczowego. Kamienie można usunąć metodami naturalnymi, bo w leczeniu tego schorzenia, podobnie jak w kamicy żółciowej, ważna a może nawet najważniejsza jest odpowiednia dieta.
Może spowodować całkowite wyleczenie. Co i jak jeść, by nie zachorować lub wspomóc leczenie obu schorzeń, te i wiele innych przydatnych informacji znajdziecie w tej książce.

Kamica nerkowa i żółciowa od Aleksandra Nowakowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć