ebook Kto mieszka za ścianą
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 4581)

Kto mieszka za ścianą
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 22.72
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
-5% 22.72 zł Lub 20.45 zł
23.62 zł 20% rabatu
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
22.77 zł
23.02 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Thriller autorki „Kto porwał Daisy Mason?”. Wstrząsające odkrycie. W zamkniętej piwnicy znaleziono skrajnie wyczerpaną kobietę i ledwo żywe dziecko. Nikt nie wie, kim są. Kobieta nic nie mówi. Nie ma żadnego raportu o zaginięciu, który pasowałby do ich profilu. Właściciel piwnicy twierdzi, że nigdy ich wcześniej nie widział. Skąd zatem się tam wzięli i dlaczego spotkał ich tak okrutny los?

Mieszkańcy spokojnej dzielnicy Oksfordu są zszokowani tym, że coś takiego mogło się wydarzyć tuż pod ich nosem. Do śledztwa przystępuje detektyw Adam Fawley. Z czasem okazuje się, że każdy skrywa jakąś tajemnicę i nie ma niewinnych. 
Czy zastanawiałeś się kto mieszka za twoją ścianą? Czy wiesz, co ukrywa?
Cara Hunter idealnie połączyła thriller psychologiczny z klasycznym policyjnym śledztwem, a gęsto utkane zwroty akcji nie pozwalają na chwilę odpoczynku.

Kto mieszka za ścianą od Cara Hunter możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Poznaj swojego sąsiada

Po rewelacyjnym debiucie Kto porwał Daisy Mason? Cara Hunter do rąk czytelników żądnych mocnych wrażeń dostarcza genialną książkę Kto mieszka za ścianą?. Trzeba przyznać, że Autorka idealnie połączyła thriller psychologiczny z klasycznym policyjnym śledztwem. To, co przygotowała dla nas elektryzuje, wrzucając nasze doznania na głęboką wodę. Płynnie poprowadzona akcja, której zwroty zagłębiają nas w lekturze powoduje, że zanurzamy się w tej historii do utraty tchu. Szybsze bicie serca, uczucie pulsujących skroni – to wszystko gwarantuje Wam najnowszy thriller, który w Polsce ukazał się nakładem Wydawnictwa FILIA, FILIA Mroczna Strona.

Cóż więcej chcieć od książki, której fabuła powoduje, że zatracamy się w poznawanej historii, a podczas lektury nasze ciało przechodzą dreszcze. Cara Hunter stworzyła mroczną historię, która każe nam zastanowić się nad tym, kto mieszka za naszą ścianą, a co najważniejsze, czy mamy świadomość, co ukrywa przed całym światem. Szok i niedowierzanie. Takie właśnie emocje odczuwają mieszkańcy na pozór spokojnej dzielnicy Oksfordu, gdy pewnego dnia robotnicy podczas prac w piwnicy jednego z mieszkań znajdują ledwo żywą kobietę wraz z dzieckiem. Stan psychiczny kobiety wskazuje, że przez wiele tygodni musiała doświadczać niewyobrażalnych krzywd. Nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie kim są i skąd pochodzą? Na domiar złego znaleziona kobieta nie zamierza zeznawać, a cierpiący na demencję właściciel mieszkania twierdzi, że widzi je po raz pierwszy i nie jest w stanie wytłumaczyć skąd wzięły się w jego piwnicy? Na mieszkańców dzielnicy, którzy widzą w nim sprawcę, pada blady strach. A ich pamięci ukazuje się sprawa sprzed dwóch lat, kiedy to na tej samej ulicy zaginęła Hannah Gardiner. Sprawa ta nie została rozwiązana. Czy zatem można połączyć ze sobą te dwa wątki? Czy sprawcą może być ktoś z naprzeciwka? Czy wśród sąsiadów zapanuje panika? Komu można zaufać, gdy każdy wokół może być potencjalnym zagrożeniem? Odpowiedzi na te pytania będzie szukał detektyw Adam Fawley. Czy uda mu się przebić przez ścianę milczenia i przedostać przez mur sekretów?

Nieoczekiwane zwroty akcji potęgują mroczną aurę tajemnic. Dodatkowych wrażeń dostarczają nam wstawione komentarze internautów, którzy jak to w prawdziwym życiu bywa, najrzetelniejszym źródłem informacji. Cara Hunter przygotowała dla nas historię pełną mrocznych zagadek. A także daje nam do myślenia, by uświadomić sobie jakie demony zamieszkują po drugiej stronie ściany. Autorka umiejętnie buduje napięcie, sprawiając, że nie oderwiemy się od lektury do momentu poznania odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Cara Hunter stworzyła wciągającą historię, genialnie przelewając ją na papier, sprawiając tym samym, że czytelnik w pełni zatapia się w tej intrygującej fabule. Trzeba przyznać, że brytyjska autorka maksymalnie zagmatwała wątki tej historii, umiejętnie mieszając tropami, co jeszcze bardziej komplikuje czytelnikowi szybkie rozwikłanie zagadki. Jeśli szukacie mocnych wrażeń, wartkiej akcji i wspomnień wyjątkowej lektury, to koniecznie sięgnijcie po Kto mieszka za ścianą? i pozwólcie, by twórczość Cary Hunter zamieszkała w Waszej domowej biblioteczce.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć