Anna Karenina
3.92 / 5.00 (liczba ocen: 8105) Ilość stron (szacowana): 421

Anna Karenina

Kategoria:  /
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Niepowtarzalna kolekcja 2 600 tytułów z serii Klasyka Virtualo w formacie ePUB – najwygodniejszym na e-czytnik. Pliki ePUB od Virtualo są odczytywane przez 95% e-czytników dostępnych w Polsce.

Klasyka Virtualo zawiera lektury szkolne, klasykę literatury polskiej, europejskiej i amerykańskiej. Również miłośnicy filozofii, historii i literatury staropolskiej znajdą w niej wiele ciekawych tytułów.

Seria zawiera utwory najbardziej znanych pisarzy literatury światowej, jak również pozycje mniej znane, pióra pisarzy średniowiecznych, twórców z epoki renesansu i baroku począwszy od Balzaca, Dostojewskiego, Kafki czy Horacego, po Kipplinga, Jeffersona czy Prousta.

Format ePUB na e-czytniku to:

  • Idealny komfort czytania
  • Układ tekstu wygodny dla wzroku, dostosowujący się do ekranu
  • Możliwość wygodnego powiększania i pomniejszania czcionki
  • Łatwość wyszukiwania haseł
Anna Karenina od Lew Tołstoj możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Kobieta to jest taki przedmiot, że choćbyś go nie wiem jak długo studiował, zawsze wszystko w nim będzie dla ciebie nowe.
Szacunek wymyślono po to, by zasłonić to puste miejsce, gdzie winna się znajdować miłość.
Może dlatego wydaję ci się szczęśliwy, ponieważ cieszę się tym, co mam, a nie tęsknię za tym, czego nie mam.
Zawsze cię kochałam, a gdy się kogoś kocha, to kocha się całego człowieka, takiego, jaki jest, a nie takiego, jakim by się go mieć chciało.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Kolejny okaz z mojej czytnikowej kolekcji klasyków. Powieść momentami nieco się dłuży, momentami nie rozumiem motywów bohaterki, ale... przeczytałam do końca. I jestem zadowolona z lektury.

Warto zerknąć