ebook Dlaczego czuję się nieszczęśliwa, skoro on jest taki wspaniały?
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 68)

Dlaczego czuję się nieszczęśliwa, skoro on jest taki wspaniały?
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 22.90
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 14.95 zł Lub 14.95 zł
22.90 zł
23.32 zł Lub 20.99 zł
27.81 zł Lub 25.03 zł
29.90 zł
-6% 22.43 zł
23.25 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Czy jesteś ofiarą subtelnej przemocy w związku?

Czy ciągle przepraszasz partnera i się mu tłumaczysz? On często sprawia, że czujesz się niepewnie i masz poczucie winy? Jesteś sfrustrowana i zła? Jeśli odpowiedziałaś twierdząco choć na jedno z tych pytań, możesz – podobnie jak wiele kobiet – być ofiarą subtelnych form przemocy. Manipulacje i zastraszanie, obelgi, niewybredne komentarze i żarty czy brak szacunku nie pozostawiają widocznych śladów, lecz są równie bolesne i niszczące jak przemoc fizyczna.

Avery Neal, założycielka Women’s Therapy Clinic, pomaga rozpoznawać wzorce subtelnej przemocy i uczy, jak z ofiary stać się bohaterką, która wiedzie szczęśliwe, spełnione życie bez oprawcy. Prawdziwe historie kobiet i zaprezentowane ćwiczenia pozwolą ci wziąć sprawy w swoje ręce i wyzwolić się z toksycznego związku.

Ta książka otwiera oczy osobom, które w związku utraciły ważną część siebie. Wspaniałe, życiowe przykłady i ćwiczenia mogą być wsparciem w procesie jej odzyskiwania od początku do końca.- dr Jay Carter, autor bestselleru Wstrętni ludzie.

Avery Neal demaskuje subtelną przemoc. Oczywiście przemoc rzadko pozostaje subtelna. Ta wnikliwa książka może obudzić poczucie własnej wartości, uratować związek, a nawet życie. - Gavin de Becker, autor bestselleru Dar strachu

Dlaczego czuję się nieszczęśliwa, skoro on jest taki wspaniały? od Avery Neal możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć