ebook Dlaczego czuję się nieszczęśliwa, skoro on jest taki wspaniały?
4.21 / 5.00 (liczba ocen: 66)

Dlaczego czuję się nieszczęśliwa, skoro on jest taki wspaniały?
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 14.95
wciąż za drogo?
-9% 14.95 zł Lub 13.46 zł
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
-29% 20.93 zł 20% rabatu
29.90 zł Lub 26.91 zł
22.81 zł
23.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)

Czy jesteś ofiarą subtelnej przemocy w związku?

Czy ciągle przepraszasz partnera i się mu tłumaczysz? On często sprawia, że czujesz się niepewnie i masz poczucie winy? Jesteś sfrustrowana i zła? Jeśli odpowiedziałaś twierdząco choć na jedno z tych pytań, możesz – podobnie jak wiele kobiet – być ofiarą subtelnych form przemocy. Manipulacje i zastraszanie, obelgi, niewybredne komentarze i żarty czy brak szacunku nie pozostawiają widocznych śladów, lecz są równie bolesne i niszczące jak przemoc fizyczna.

Avery Neal, założycielka Women’s Therapy Clinic, pomaga rozpoznawać wzorce subtelnej przemocy i uczy, jak z ofiary stać się bohaterką, która wiedzie szczęśliwe, spełnione życie bez oprawcy. Prawdziwe historie kobiet i zaprezentowane ćwiczenia pozwolą ci wziąć sprawy w swoje ręce i wyzwolić się z toksycznego związku.

Ta książka otwiera oczy osobom, które w związku utraciły ważną część siebie. Wspaniałe, życiowe przykłady i ćwiczenia mogą być wsparciem w procesie jej odzyskiwania od początku do końca.- dr Jay Carter, autor bestselleru Wstrętni ludzie.

Avery Neal demaskuje subtelną przemoc. Oczywiście przemoc rzadko pozostaje subtelna. Ta wnikliwa książka może obudzić poczucie własnej wartości, uratować związek, a nawet życie. - Gavin de Becker, autor bestselleru Dar strachu

Dlaczego czuję się nieszczęśliwa, skoro on jest taki wspaniały? od Avery Neal możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć