ebook Windsorowie: Celebryci, nudziarze, skandaliści
3.29 / 5.00 (liczba ocen: 84)

Windsorowie: Celebryci, nudziarze, skandaliści
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 21.76
Audiobook - najniższa cena: 20.37
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
23.81 złpremium: 15.36 zł Lub 15.36 zł
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
25.60 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
20.39 zł
21.23 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (10)
Inne proponowane

Skąd się wzięli Windsorowie? Dla kogo Edward VIII zrezygnował z korony? Harry i Meghan: idealna para, przykładni rodzice czy celebryckie show? Iwona Kienzler w swojej najnowszej książce odkrywa tajemnice najsłynniejszego królewskiego rodu współczesnego świata.

Losy brytyjskiej royal family z zapartym tchem śledzą co dzień miliony osób na całym świecie, a radości i smutki jej członków to stały temat medialnych doniesień. Dzieje Windsorów pełne są romansów i skandali, a niektórzy z nich stali się prawdziwymi celebrytami. Zwykłym ludziom może się wydawać, że królowa Elżbieta II i jej krewni są postaciami z baśni, ale Windsorowie to także sporych rozmiarów przedsiębiorstwo, które przynosi niemałe dochody.

O Autorce:
IWONA KIENZLER – znana pisarka i popularyzatorka historii. Pasjonuje ją życie sławnych postaci, zarówno historycznych, jak i żyjących współcześnie. Swoich bohaterów przedstawia jako zwykłych ludzi, z ich przywarami, dziwactwami i słabościami. Dużo miejsca poświęca też ciekawostkom, nie unikając pikantnych szczegółów osadzonych w realiach obyczajowych danej epoki.

Windsorowie: Celebryci, nudziarze, skandaliści od Iwona Kienzler możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć