ebook Joy
3.22 / 5.00 (liczba ocen: 291) Ilość stron (szacowana): 360

Joy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - polecana oferta: 13.50
Audiobook - najniższa cena: 20.86
-37% 13.50 zł Lub 12.15 zł
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
12.00 zł
-37% 13.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

 Love Bites – Love Hurts – Love Kills… „Lekka i zabawna opowieść o dziewczynie takiej jak ja i Ty, o szalonym zespole muzycznym i o bohaterach, którym daleko do tuzinkowych. „Joy” to New Adult, które na pewno zaspokoi oczekiwania fanów gatunku. To książka, którą po prostu trzeba przeczytać. Gorąco polecam!” – Małgorzata Falkowska

Love Bites – Love Hurts – Love Kills

Joy jest przeciętną dziewczyną. Ma zwyczajną pracę, kilku w miarę normalnych znajomych i nie wyróżnia się niczym poza tym, że mieszka z mężczyzną idealnym, który zawsze spełnia jej marzenia. Prawdopodobnie dlatego, że jest wymyślony… No, może nie do końca. Oryginał istnieje. To wokalista znanego zespołu Sundance, otoczony tłumem fanek, zarabiający miliony i odnoszący sukcesy playboy.
W życiu jednak różnie bywa. Być może ta dwójka zetknie się w świecie jak najbardziej rzeczywistym.
Joy, będąc w trudnej sytuacji życiowej, zatrudnia się u managera Sundance. Prawdziwe kłopoty zaczną się, gdy spotyka swojego idealnego faceta i pozna go bliżej. Dowie się wiele nie tylko o swoich uczuciach ale też o prawach rządzących rynkiem muzycznym i o panujących w nim stosunkach międzyludzkich. Wkrótce Joy, jej znajomi i wszyscy członkowie zespołu Sundance przekonają się, co się stanie, gdy spełnią się czyjeś marzenia.
To nie jest prosta romantyczna opowieść o namiętnej miłości nieśmiałej dziewczyny i gwiazdy rocka. To nie jest kolejna odsłona bajki o kopciuszku. Ta opowieść może zaskoczyć.

„Zabawna, lekka, zaskakująca i wciągająca aż do przesady! „Joy” to książka o miłości, problemach, a także zbiegach okoliczności, które głównej bohaterce zdarzają się wyjątkowo często. Jeśli połączymy to wszystko z lekkim piórem Hermii Stone oraz z goszczącymi niemal na każdej stronie przystojnymi muzykami, otrzymamy książkę, która pozwoli choć na chwilę przenieść się do magicznego świata sław! Tylko czy rzeczywiście jest on tak idealny, jak nam się wydaje? Polecam!” – Alicja Wlazło

„«Joy» to książka z takich, po jakie od razu chce się sięgnąć. Bawi do łez, pokazuje, że życie to nie tylko nasze zwykłe cztery ściany, a przy okazji wlewa trochę ciepła do zmarzniętych serc. Zdecydowanie polecam i już teraz czekam na kolejne powieści autorki!” – Daria Skiba

„Myślicie, że romans z rockmanem to typowy oklepany temat? Widocznie jeszcze nie poznaliście «Joy»! Hermia Stone namieszała mi w głowie i w sercu, stworzyła historię, w której nic nie jest oczywiste, a marzenia mają niewiele wspólnego z rzeczywistością” – Justyna Leśniewicz, Książko, miłości moja

„Wiesz, jak to jest, gdy spełniają się marzenia?! Właśnie to spotyka Joy. Poznaje ona swój ideał – gwiazdę rocka. Uczucia to niełatwa sprawa, a serce nie sługa… Jesteś gotowa wejść w niesamowicie zakręconą i zaskakującą historię?! Poznaj «Joy»!” – Agnieszka Rybska, Blonderka.pl

Joy od Hermia Stone możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Joy, wiele słyszałam w ostatnim czasie o tej książce. Było o niej głośno, a do tego polecały ją autorki i blogerki, które znam, więc tym bardziej byłam ciekawa zawartości.

Kiedy zaczęłam czytać, troszkę się zmartwiłam, gdyż początek jakoś nie specjalnie mnie wciągnął. Jednak każda kolejna strona wywoływała we mnie ogrom emocji, a ja nie mogłam przestać czytać nie wiedząc jak potoczą się losy naszej bohaterki.

Główna bohaterka – Joy to dziewczyna do której poczułam sympatię od samego początku. Naprawdę nie sposób jej nie polubić. I choć miewała swoje chwile słabości to na ogół była dziewczyną twardo stąpającą po ziemi. Wiedziała czego chce od życia, miała koło siebie cudownych przyjaciół na których zawsze mogła liczyć. I tylko ta miłość, najpierw wymyślona, a później rzeczywista nie zawsze układała się po jej myśli.

A teraz drogie panie przyznajcie się, że w waszym życiu podobnie jak w życiu Joy, choć raz pojawił się przystojny wokalista z zespołu do którego cicho wzdychałyście każdego dnia. I wiele by dałyście, by móc spędzić z nim choć kilka godzin. A teraz wyobraźcie sobie, że wasz „sen” się ziszcza, a w waszym życiu pojawia się właśnie ten wokalista. Czy łatwo byłoby wam uwierzyć, że to dzieje się naprawdę? Jak zachowałybyście się w takiej sytuacji?

Joy znajdując się na życiowym zakręcie podejmuje się pracy dla zespołu Sundance. Każdego dnia spotyka się z wszystkimi członkami zespołu, w tym z jej facetem idealnym. I choć ma ciągle z nim jakieś potyczki słowne, to ciężko ukryć, że tych dwoje ciągnie do siebie. Tylko czy bycie z muzykiem może być ciekawe i prawdziwe? Czy da się stworzyć związek z kimś, kogo za każdym razem rozchwytują szalejące fanki?

To był ten moment, kiedy dotarło do niej, czym właściwie się zajmuje. Pracuje dla jednego z lepszych zespołów świata. Odwaliła dzisiaj kawał dobrej roboty, a przynajmniej miała taką nadzieję. Za chwilę wejdzie do tej sali z czterema mężczyznami, których plakat miała przez lata w pokoju. Słuchała ich po nocach, przy zgaszonym świetle. Jednego z nich ubóstwiała, a teraz miała szansę z nim pracować. Mogła poznać ich wszystkich osobiście.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się jak wygląda życie zespołu, to dzięki tej książce możecie co nieco dowiedzieć się na ten temat. Przekonacie się, jak to wygląda „od kuchni”, jakie prawa rządzą się na rynku muzycznym. I jak ważne są relacje międzyludzkie wśród całego składu. Czasem wystarczy jakieś nieporozumienie i konflikt gotowy. Bywa, że pojawia się zazdrość, która z każdym kolejnym dniem tylko się potęguje. A kiedy wśród zespołu składającego się tylko z mężczyzn, pojawia się kobieta, nagle wszystko może przewrócić się do góry nogami.

Hermia Stone stworzyła niezwykłą historię od której trudno się oderwać. I nie liczcie na ckliwy romans okraszony mnóstwem słodkości, bo tego tutaj nie zastaniecie. Owszem, miłość się pojawi, ale to głównie samo życie pisze scenariusz tejże powieści. Bohaterowie stworzeni z krwi i kości, niezwykle realne oblicze zespołu muzycznego, który mamy możliwość poznania także od zaplecza. To historia ukazująca, że marzenia zawsze są do spełnienia, tylko czy nasze oczekiwania zawsze idą razem z tym spełnieniem? Lekki i zabawny język autorki tylko zachęca do sięgnięcia po tę pozycję.

Joy to historia o dziewczynie, której ziszczone marzenia niekoniecznie przyniosły zamierzony efekt końcowy. To historia o twardej dziewczynie i zespole z przystojnymi chłopakami. Jeśli lubicie ciekawą, zaskakującą i nieprzewidywalną fabułę, to ta książka jest dla Was. Polecam.

Ocena: 4/6
©Czytaninka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć