ebook Astrofizyka dla zabieganych - audiobook
3.76 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2505)

Astrofizyka dla zabieganych - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 16.03
Audiobook - najniższa cena: 27.19
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
27.19 zł Lub 24.47 zł
34.99 zł
-7% 27.29 zł 10 zł na konto
30.08 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Jaka jest natura przestrzeni i czasu? Jakie jest nasze miejsce we wszechświecie? Jak wszechświat przenika nas samych?

Jeżeli chcecie poznać przemawiające do wyobraźni, a zarazem konkretne odpowiedzi na te intrygujące i poszerzające horyzonty pytania, nie znajdziecie lepszego źródła niż książka napisana przez znanego amerykańskiego astrofizyka i bestsellerowego autora Neila deGrasse’a Tysona.

Dziś mało kto ma czas na kontemplację kosmosu. Tyson dobrze o tym wie, sprowadza więc cały wszechświat na ziemię, pisząc o nim jasno i zwięźle, z błyskotliwym poczuciem humoru, w smakowitych rozdziałach, które możecie z łatwością pochłonąć w dowolnym czasie i miejscu waszego wypełnionego zajęciami dnia.

Nieważne, czy właśnie czekacie na filiżankę porannej kawy, na przyjazd autobusu czy odlot samolotu – sięgnijcie po „Astrofizykę dla zabieganych”. Ta książka wyjaśni wam wszystko, czego potrzebujecie, by zyskać obeznanie z kosmosem… i zachwycić się nim!

Astrofizyka dla zabieganych - audiobook od Neil deGrasse Tyson możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć