ebook Niebieski autobus - audiobook
3.54 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 555)

Niebieski autobus - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 13.74
Audiobook - najniższa cena: 18.60
-37% 18.60 zł
-14% 25.42 zł Lub 22.88 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
26.91 zł
Inne proponowane

Głośna powieść Barbary Kosmowskiej o dojrzewaniu na prowincji w czasach PRL-u i tęsknocie do wielkiego świata. Idealna dla wszystkich, którym obce są kanki na mleko czy legendarne meblościanki.

Miśka Pietkiewicz dorasta w epoce kanek na mleko i chronicznych braków w zaopatrzeniu. Jej rodzinę trudno określić mianem pospolitej. Największą dumą taty jest mocna głowa i wysoka jakość produkowanego przezeń bimbru. Mama marzy o prawdziwym segmencie pokojowym i prowadzeniu kiosku z gazetami. Babka Bronia z rozrzewnieniem wspomina swoją karierę suflerki w prawdziwym teatrze i budzi powszechny szacunek w dni wypłaty renty, a wujek Roman do perfekcji opanował sztukę uwodzenia i tylko Temida nie chce się poddać jego czarowi.
Dzieciństwo Miśki rozświetlone jest blaskiem kineskopu telewizora zdobytego przez wuja w niejasnych okolicznościach. Dojrzewaniu zaś towarzyszy ogród pana Sybiduszki, miejscowego strażaka.
Pewnego dnia Miśka wsiada w niebieski autobus i wyposażana w obrazek Najświętszej Panienki, butelkę bimbru i słoik smalcu wyrusza na podbój wielkiego świata. Tylko czy dojedzie tam, gdzie chce dotrzeć – do domu?

Niebieski autobus - audiobook od Barbara Kosmowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć