ebook Niepokorna królowa
4.37 / 5.00 (liczba ocen: 11975) Ilość stron (szacowana): 232

Niepokorna królowa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 25.90
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
Virtualo#Targi ksiazki
Virtualo#Targi ksiazki
29.60 zł Lub 26.64 zł
37.00 zł
37.00 zł Lub 33.30 zł
25.90 zł
29.60 zł
29.60 zł
33.50 zł
Inne proponowane

Niepokorna królowa jest drugim tomem gorącej serii Mount Trilogy i zarazem kontynuacją losów wybuchowej pary Keiry Kilgore i Lachlana Mount.

Fabuła:

Lechlan zaczyna rozumieć, że choć jego bezwzględność robi niesamowite wrażenie na wszystkich z orleańskiego półświatka, to nie jest w stanie całkowicie zdominować Keiry. Tak wiele prób, których dokonał, chcąc osaczyć tę przepiękną kobietę, praktycznie kończyły się niepowodzeniem. Boi się kolejnych swoich pomysłów na całkowite zdominowanie kobiety, wie bowiem, że kiedy zacznie jeszcze bardziej naciskać, może Keirę stracić. Na to jednak nie może sobie pozwolić, gdyż ta kobieta jest dla niego największa wartością., której nie da się przeliczyć na pieniądze czy władzę. Lachlan jest zdziwiony, że jedna kobieta umie doprowadzić do tego, że sopel lodu, którym jest jego serce, zaczyna się topić.

Keira widzi, że Lachlan dąży nieustannie do jej całkowitego podporządkowania. W prawdzie jest właścicielką rodzinnej destylarni, co obliguje ją do podejmowania decyzji związanych z biznesem – jednak wie, że stanowi własność Mounta. Jej ognisty temperament i ogromna siła drzemiąca w seksownym ciele, a także determinacja do walki, nie pozwalająca godzić się na dominację, doprowadzają do wielu starć z bezwzględnym tyranem. Pomimo tego, mężczyzna, którego powinna szczerze nienawidzić, powoduje w niej ogromną żądzę i wywołuje niezrozumiały podziw. Najgorsze jednak jest to, że na horyzoncie pojawia się kolejne niebezpieczeństwo. Jej mąż, którego dotychczas uznawała za zmarłego, ponownie pojawia się w jej życiu i grożąc Keirze, próbuje wyłudzić od niej ogromną sumę pieniędzy.

Niepokorna królowa to pełna pożądania i skrywanych pragnień historia rozgrywająca się w brutalnym świecie, w którym dominacja i bezwzględność to codzienna powszechność.

Niepokorna królowa od Meghan March możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2020. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć