ebook Ezekiel
4.14 / 5.00 (liczba ocen: 10651) Ilość stron (szacowana): 424

Ezekiel
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 19.92
24.90 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
-19% 19.92 zł Lub 17.93 zł
24.90 zł
24.90 zł Lub 22.41 zł
19.91 zł
19.92 zł
20.67 zł
21.16 zł
21.17 zł
22.50 zł
24.90 zł
24.90 zł
Inne proponowane

Zeke Daniel się nie umawia. On zalicza wszystko. Może oprócz biologii, z którą ma problem. Violet to cicha i nieśmiała dziewczyna, która zrządzeniem losu zostaje jego korepetytorką. Kiedy ich drogi ponownie przecinają się przez program pomocy dla dzieci z biednych rodzin, Zeke zaczyna podejrzewać, że dla Violet mógłby zmienić swoje przyzwyczajenia…

Wszystkie kobiety mają słabość do drani!

Zeke Daniels to największy drań, jaki chodzi po kampusie. Kapitan drużyny zapaśniczej, jedynak bogatych rodziców i prawdziwe ciacho, który kobiety traktuje przedmiotowo. Zalicza i zostawia. Ma problem tylko z biologią, przez które może wylecieć ze swojej drużyny. Jego jedynym ratunkiem jest Violet, studentka, która dorabia jako korepetytorka.
Dziewczyna jest jego całkowitym przeciwieństwem. Spokojna, nieśmiała, chętnie wspierająca innych. Kiedy ich drogi się krzyżują, Zeke odkrywa, że nie tylko chce przespać się z Violet, ale również chce się nią zaopiekować. To uczucie jest dla niego tak nowe, że odruchowo próbuje je w sobie stłumić.
Czy prawdziwy drań może się zmienić? Czy dziewczyna z sercem ze złota może je stracić dla jednego mięśniaka? A może ten cały Zeke tylko udaje takiego złego i też potrafi kochać?

O Autorce:
Sara Ney to bestsellerowa autorka USA Today, której seria „Jak poderwać drania” stała się wielkim hitem. Sara znana jest ze swojego seksownego i pokręconego poczucia humoru, którym chętnie dzieli się z bohaterami swoich książek. Żyje pełnią życia, kolekcjonuje stare książki, jest uzależniona od mrożonej latte, a sarkazm stał się jej znakiem rozpoznawczym. Kiedy nie pisze, zastanawia się, jakby to było być Brytyjką.

Ezekiel od Sara Ney możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Pierwszy tom z serii Jak poderwać drania to była rozgrzewka i Sara Ney udowodniła, że kolejne części będą jeszcze lepsze, a bohater Zeke...

Głównym bohaterem powieści jest Ezekiel 'Zeke' Daniels i to drań, ale za to jaki przystojny. Jego taktyka jest bardzo prosta. Uwodzi kobiety, żeby je potem od siebie odepchnąć, ale kiedy spotyka piękną i nieśmiałą Violet, coś idzie nie tak, bo dziewczyna nie reaguje na jego zagrywki. Co więcej z gracją olewa chłopaka, co naszemu casanovie nie bardzo się to podoba. Jednak kiedy Violet zostaje wyznaczona jako korepetytorka Zeke'a, aby pomóc mu zaliczyć biologię i ich spotkania są coraz częstsze relacja między nimi zaczyna się zmieniać. Do tego wspólnie biorą udział w programie pomocy dzieciom z ubogich rodzin. Czy ta dwójka znajdzie wspólną drogę i czy Ezekiel przyzna się przed samym sobą, że bycie draniem nie było sposobem na życie? Co się wydarzy, gdy uczucia wezmą górę nad wszystkim?

Tak, tak, tak! Musicie przeczytać tę serię! Ja świetnie się przy niej bawiłam i mogłabym czytać ją na okrągło. Mam wrażenie, że seria Sary Ney wywołuje u mnie takie same emocje zachwytu jak seria Tijan - Fallen Crest. Jeśli czytaliście tę drugą to z pewnością i ta Wam się spodoba. Jak poderwać drania ma wszystko, to co powinno się znaleźć w romansie New Adult. Oczywiście plusem jest to, że można ją czytać samodzielnie i nie stracicie wątków w fabule. Bohaterowie są uroczy i coś odróżnia ich od tych wszystkich bohaterów, których już spotkałam czytając wiele powieści. Para przedstawiona przez Sarę Ney, to było coś niesamowitego. Powolnie rozpoczynający się romans, który nie zwiastował tak naprawdę nic, bo w pewnym momencie miałam wrażenie, że chyba się już nie doczekam na jakiś zaskakujący zwrot akcji w tej relacji...

Tytułowy bohater z powieści Ezekiel czyli Zeke to drań bez dwóch zdań - kompletny dupek, który dosłownie sprawia, że nie chcesz mieć z nim do czynienia, jeśli jesteś mądrą dziewczyną. Jednak pod tą zimną i nieczułą fasadą Zake jest inny. To, że wkurza wielu ludzi i uważa się za kogoś lepszego to jego maska. Gdy spotyka Violet coś się zmienia, bo dziewczyna jest zupełnie inna i to zaczyna go intrygować. Dlaczego? Jest szczęśliwą dziewczyną pomimo tego, co ją w życiu spotkało. Pracuje jak tylko może żeby osiągnąć sukces. A do tego jest ciepłą, słodką i uroczą dziewczyną, której nie da się po prostu nie lubić. Zawsze jest gotowa żeby udzielić pomocy, każdemu kto tego potrzebuje. Jest też zadziorna i potrafi pokazać pazur. Gdy poznaje Ezekiela jest nim onieśmielona, ale co najważniejsze nie jest pod jego wrażeniem. Wielki punkt dla niej.

Styl powieści jest bardzo dobry i mnie czytało się tę powieść, ponieważ gdy ją zaczęłam to nie mogłam się od niej oderwać, tak jak w przypadku pierwszego tomu. Uważam, że Ezekiel to bestseller, który warto przeczytać. Bohaterowie i fabuła są bardzo dobrze skonstruowani. Znajdziemy tutaj romans, który wylewa miód na nasze serce i humor, który jest trochę specyficzny w niektórych momentach, ale chyba o to w tym chodziło.

Dla kogo jest ta książka? Na pewno dla fanów autorki, którzy są po przeczytaniu pierwszego tomu. Jeśli nie czytaliście jeszcze żadnej powieści z tej serii a lubicie New Adult, gdzie znajdziecie wiele romansu, to jak najbardziej warto i oczywiście ja polecam Wam tę powieść!

Ocena: 4+/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć