Stylistka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 3.50 / 5.00
liczba ocen: 837
Ilość stron (szacowana): 416
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
VIRTUALO#VIRTUALO 2606
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
34.90 złpremium: 20.94 zł
-8% 25.68 zł
29.67 zł
33.05 zł
34.90 zł
Pozostałe księgarnie
-8% 26.18 zł
26.18 zł
27.48 zł
29.31 zł
29.32 zł
29.66 zł
31.41 zł
31.41 zł
31.50 zł
34.90 zł
Opis:

Zapomnijcie o powieści „Diabeł ubiera się u Prady”. Nadchodzi „Stylistka”! Amber Green dostaje niepowtarzalną szansę pracy jako asystentka słynnej stylistki gwiazd. Wkraczając w świat wielkiej mody i kapryśnych gwiazd Hollywood, zostaje wciągnięta w intrygi swojej szefowej. Czy Amber podbije czerwony dywan, zadowoli kapryśną Monę i znajdzie czas na randki z zabójczo przystojnymi gwiazdorami?

Kiedy los daje ci szansę, by pracować przy oskarowej gali, nie zastanawiasz się dwa razy. Nawet jeśli to tylko praca asystentki najbardziej kapryśnej stylistki w całym Hollywood…
Amber Green pracuje w londyńskim butiku i kocha modę. Kiedy sławna stylistka gwiazd Mona Armstrong proponuje jej przypadkiem pracę asystentki, przyjmuje tę propozycję mimo wielu obaw. Przecież nie odrzuca się szansy na spotkanie Ryana Goslinga na żywo!
Już od początku współpracy z Moną musi wykazać się sprytem, pokorą i zaradnością. Wkracza w świat kapryśnych gwiazdek Hollywood i zostaje wciągnięta w wir intryg oraz niekończących się roszczeń wpływowej i wrednej szefowej. Sezon festiwali i wielkich gali nadaje jej życiu zawrotnego tempa i stawia wszystko na głowie. W pogoni za idealnymi kreacjami i zaspokojeniem kaprysów gwiazd rozprasza ją dwóch zabójczo przystojnych mężczyzn, którzy o nią rywalizują.
Czy w tym szalonym biegu Amber znajdzie czas na randki i czy uda się jej zadowolić wymagającą szefową?

O Autorce:
ROSIE NIXON jest redaktorką naczelną magazynu „HELLO!” i baczną obserwatorką świata mody i wielkich gwiazd. Przez wiele lat pracowała w różnych magazynach związanych z branżą modową oraz plotkami ze świata celebrytów, m. in. w „Glamour”, „Grazii” czy „Red”. Podczas swojej dziennikarskiej kariery relacjonowała ceremonie rozdania nagród, premiery wielkich produkcji filmowych oraz wesela gwiazd. Uwielbiana przez sławy często obraca się w ich towarzystwie i przygląda się show-biznesowi od środka, co zainspirowało ją do napisania zabawnej powieści o Amber Green.

Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć