Otchłań - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.46 / 5.00
liczba ocen e-booka: 11
Ilość stron (szacowana): 500
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
39.99 złpremium: 23.99 zł
24.99 zł
28.79 zł
39.59 zł
39.99 zł
Pozostałe księgarnie
20.00 zł
20.90 zł
39.99 zł
Opis:

Świat zawieszony pomiędzy Niebem a Otchłanią opromienia życiodajna Łaska. Przybiera ona postać słonecznego światła, które rozprasza mrok i błogosławi wszystko co żywe. Czasami jednak przybiera bardziej materialną formę Anioła.

Kiedy jeden z takich wysłanników Łaski spada w górach niedaleko klasztoru, pozostawia w tym miejscu potężną emanację mocy. Dzięki niej zamieszkujący pobliską grotę pustelnik zaczyna czynić cuda i przyciągać wiernych. Wzbudza tym zawiść i pożądanie Mistrza Zakonu, który wysyła na przeszpiegi Najdka, sierotę przygarniętego lata temu przez zakonników.
Chłopak staje się świadkiem zmagań pomiędzy światłem Łaski, a demonami Otchłani. To czego doświadcza i wiedza jaką zdobywa stanowi ogromne zagrożenie dla ustalonego porządku świata. Najdek, aby uniknąć śmierci lub dożywotniego odosobnienia w klasztorze musi uciekać. Wyrusza wraz z najlepszym przyjacielem Cabajem i naznaczoną przez Otchłań Zoją w podróż, która zawiedzie ich na krawędź świata. Znajdą tam odpowiedzi na wiele pytań, ale i wiele pytań bez odpowiedzi.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć