ebook Pan Samochodzik i święty relikwiarz (inny tytuł: Uroczysko) - audiobook
3.52 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 260) Ilość stron (szacowana): 364

Pan Samochodzik i święty relikwiarz (inny tytuł: Uroczysko) - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.10
Audiobook - polecana oferta: 31.99
39.99 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
-20% 31.99 zł Lub 28.79 zł
33.89 zł Lub 30.50 zł
39.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
31.35 zł
33.99 zł
35.99 zł
Inne proponowane

Uwaga! Ksiązka znana także pod tytułem Uroczysko

Kolejny tytuł z kultowej serii Zbigniewa Nienackiego. Tomasz, student historii sztuki, zostaje zaproszony do wzięcia udziału w archeologicznej ekspedycji. Dzięki niej ma nadzieję napisać ciekawy artykuł do gazety, w której dorabia. Wraz z profesorem Nemstą i jego grupą badawczą mają zbadać tajemniczy kurhan znajdujący się w samym środku otoczonego bagnami uroczyska…

„Nie śmiejmy się z legend. W każdej z nich jest ziarno prawdy, choć nie zawsze umiemy je wyłuskać z obrosłej wokół niego bajki i fantazji”.

Wykopaliska nie idą zgodnie z planem. Ktoś cały czas próbuje przeszkodzić poszukiwaczom w odkryciu prawdy o kurhanie. Czy ma z tym coś wspólnego złośliwość miejscowego diabła Kuwasy, który według legendy strzeże skarbów znajdujących się w grobowcu?
Nieoczekiwanie okazuje się, że tajemnica kurhanu może mieć związek z pobliską XII-wieczną romańską kolegiatą i zniknięciem zabytkowego relikwiarza.
Czy archeologom uda się rozwiązać zagadkę ukrytą w murach starożytnej świątyni, a dociekliwemu Tomaszowi udowodnić, że nie taki diabeł straszny jak go malują?
Powieść Zbigniewa Nienackiego „Pan Samochodzik i święty relikwiarz” po raz pierwszy została wydana w 1957 roku jako „Uroczysko”. Nie była wtedy pomyślana jako książka o Panu Samochodziku. Autor zdecydował się jednak na zmianę głównego bohatera i rysu fabuły. Opublikowana jako część cyklu stanowiła prequel do opowieści o przygodach detektywa-amatora.

Pan Samochodzik i święty relikwiarz (inny tytuł: Uroczysko) - audiobook od Zbigniew Nienacki możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć