ebook Tacet a Mortuis
4.3 / 5.00 (liczba ocen: 2052)

Tacet a Mortuis
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 20.03
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
20.03 zł Lub 18.03 zł
29.90 zł
30.63 zł Lub 27.57 zł
20.03 zł
20.06 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Inne proponowane

Zazdrość, tajemnice i obezwładniające pożądanie – trzeci tom mrocznej serii „Elite Kings Club”. Kolejne sekrety z przeszłości Madison i te związane z jej własną rodziną zostaną ujawnione, zadając dziewczynie ból, którego nigdy wcześniej nie doświadczyła…

Madison czuje się zdradzona zarówno przez własnych rodziców, jak i Bishopa. Rozumie, że zawsze jest i będzie tylko marionetką w rękach ludzi, którzy ją otaczają. Tymczasem w życiu Bishopa pojawia się dziewczyna z przeszłości, która ma niego oko.. Madison jest zazdrosna i zraniona, a to prosta droga do popełnienia błędu. Czy to, co łączyło Madison i Bishopa było prawdziwe? A może to kolejne kłamstwo, w które uwierzyła?

O Autorce:
AMO JONES to pełnoetatowa, bestsellerowa autorka z Nowej Zelandii, która pisze bezkompromisowe książki z tzw. pazurem i „bez hamulców”. Specjalizuje się w tytułach z półki dark romance. Prywatnie uwielbia długie spacery do winnicy. Mówi, że pisze tak, jak żyje: „Na granicy szaleństwa i z kieliszkiem wina w jednej ręce i swoimi zasadami moralnymi lub ich brakiem w drugiej”.

Tacet a Mortuis od Amo Jones możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć