ebook Gra na cztery
2.96 / 5.00 (liczba ocen: 117)

Gra na cztery
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 23.32
Audiobook - najniższa cena: 21.00
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 14.95 zł Lub 14.95 zł
23.32 zł Lub 20.99 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
22.43 zł
23.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wirtuozerska gra na instrumencie niekoniecznie przekłada się na biegłość w sztuce życia. Przekonują się o tym bohaterki kolejnej powieści Hanny Cygler: dwie skrzypaczki z gdańskiej filharmonii, menedżerka kwartetu smyczkowego i dziennikarka. Czy poradzą sobie z kapryśnym losem i z niespodziankami, które szykują im osoby z ich bliższego i dalszego grona.

Trudne relacje z mężczyznami, toksyczne związki rodzinne, mroczne tajemnice, rywalizacja z kolegami muzykami, którzy nie przebierają w środkach, by dostać się na muzyczny top – zajmowanie się na co dzień kulturą wysoką nie chroni przed takimi problemami. Czy bohaterki powieści Hanny Cygler sobie z nimi poradzą?
„Gra na cztery”, współczesna powieść obyczajowa, w charakterystyczny dla autorki lekki sposób – momentami zabawny, to znowu wzruszający – opowiada o życiowych i emocjonalnych sprawach kobiet, które żyją nie tylko muzyką.

Gra na cztery od Hanna Cygler możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Hanna Cygler to jedna z najpopularniejszych polskich pisarek obyczajowych zarówno, jeśli chodzi o literaturę współczesną jak i historyczną. Szczerze się przyznam, że już dawno nie miałam przyjemności spotkać się z twórczością tej autorki, więc tym chętniej sięgnęłam po jej najnowszą powieść Gra na cztery.

Bohaterkami powieści są nietuzinkowe kobiety: dwie niezwykle utalentowane i wysoce zdeterminowane skrzypaczki Bałtyckiej filharmonii, menedżerka kwartetu smyczkowego i dziennikarka kulturalna.
Każda z nich znajduje się na życiowym zakręcie. Czy wszystkie odnajdą właściwą drogę? Czy uporają się z trudną przeszłością, traumami oraz niełatwymi decyzjami, które muszą podjąć.

Gra na cztery to dość niepozornie wyglądająca publikacja. Raczej niewielka, szczególnie w porównaniu z cegiełkami, które miałam okazję czytać ostatnio. Nie mniej jednak miałam wrażenie, że w tej powieści jest bardzo dużo trudnych spraw. Rodzinne tajemnice, trudna przeszłość, od której uciekają bohaterki, toksyczne związki, małżeństwa na rozdrożu, a przede wszystkim brutalna i bezwzględna rywalizacja w świecie magicznej dla mnie gdańskiej filharmonii.

Co jeszcze znajdziemy w tej książce? Przede wszystkim dużo muzyki, ale także sporo wzruszeń, trudnych historii, trochę kryminalnej zagadki, ale i prozy życia wraz z jego blaskami i cieniami, łzami i radością.
A to wszystko w charakterystycznym stylu Hanny Cygler. Przyznam Wam jeszcze, że ogromnie cieszą mnie takie książki. To dowód na to, że można pisać powieści obyczajowe, dla kobiet i o kobietach w sposób ambitny i bez lukru.

Polecam czytaj więcej
©Kocham Cię, moje życie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć