ebook Zbuntowany dziedzic
4.04 / 5.00 (liczba ocen: 13308) Ilość stron (szacowana): 272

Zbuntowany dziedzic
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 18.50
Audiobook - najniższa cena: 12.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
-9% 18.50 zł Lub 16.65 zł
29.60 zł
37.00 zł Lub 33.30 zł
18.50 zł
-37% 18.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Zbuntowany dziedzic jest pierwszym tomem gorącej i tryskającej humorem serii Rush Duet. To pełna zaskakujących niespodzianek historia żarliwej miłości Gii i Rusha, przepełnionej nieoczekiwanymi zwrotami akcji, namiętnościami i ogromną tęsknotą.

Fabuła:

Gia wie, że nigdy nie wolno tracić kontroli nad uczuciami. Kiedy jednak w barze spotyka niemiłosiernie seksownego, wytatuowanego i obrzydliwie bogatego Rusha, jedno jego spojrzenie powoduje, że zakochuje się w nim bez pamięci. Mimo tego, że rozum i wszystkie przyjaciółki podpowiadają aby od tego przystojnego typa trzymała się jak najdalej, ona bardzo szybko zbliża się do niego i odkrywa, że w tym pozującym na wrednego faceta, skrywa się czuły i cudowny mężczyzna, z którym  będzie chciała związać swoje życie. Pomimo tego, że instynkt nadal podpowiada, że miłość do Rusha – dziedzica ogromnej fortuny - oznacza ogromne kłopoty, ona wychodzi im naprzeciw i swoim zachowaniem sprawia, że te zamiast zniknąć, tylko bardziej się nawarstwiają.  

Duet autorek Vi Keeland i Penelope Ward łącząc swoje literackie siły stworzyły wspaniałą i niebanalną opowieść, której zakończenie wbija w fotel, a po zamknięciu jej ostatniej strony, natychmiast ma się ochotę na kolejną część.

Rekomendacje: 

Jeżeli lubicie powieści erotyczne, gorące romanse i szukacie takiej książki na chłodny wieczór, to jak najbardziej polecam Wam Zbuntowanego dziedzica. Mogę Was zapewnić, że ta dwójka zdecydowanie podniesie temperaturę i to nie tylko o kilka stopni. - Natalia Świętonowska - Inthefuturelondon

Zbuntowany dziedzic od Vi Keeland, Penelope Ward możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Czasem strach przed tym, co może nas spotkać złego, nie pozwala nam doświadczyć tego, co dobre.
Życie składa się w dziesięciu procentach z tego, co ci się przytrafia, i w dziewięćdziesięciu procentach z tego, co z tym zrobisz.
Jeśli boisz się w kimś zakochać, to zwykle dlatego, że już się zakochałeś.
Pewnego wieczoru Gia zgadza się na pomoc dla swojej przyjaciółki. Idzie zamiast niej do baru, aby zastąpić ją w pracy. Kobieta nie wie, że tego wieczoru odmieni się jej życie...
Tej nocy właśnie poznała wytatuowanego, zabójczo przystojnego faceta. Miał wysportowane ciało i okrutnie intensywne spojrzenie. Rush zdecydowanie nie pasował do tych eleganckich mężczyzn, którzy odwiedzali lokal. Należał do tej grupki facetów, których należy za wszelką cenę unikać, a z całą pewnością nie wolno się w nich zakochiwać.
Gia jednak nie schowała głowy w piasek i została w barze na całą noc. Szybko nawiązała nić porozumienia z Rushem, a jeszcze szybciej poczuła do niego coś więcej. Udało jej się go poznać od zupełnie innej strony. W końcu straciła kontrolę nad tą relacją, chociaż doskonale słyszała, że nie zamierza się on wiązać na dłużej. Miłość do tego mężczyzny to nic innego jak kłopoty. No a na dodatek Gia zrobiła coś, aby ta znajomość stała się jeszcze bardziej skomplikowana.

Zacznę od tego, co myślę na temat Gii. Jest to młoda kobieta, która bardzo chciałaby napisać i wydać swoją powieść, więc tu odkryłam między nami pierwsze podobieństwo. Spodobało mi się w niej również to, że będąc taką cichą i spokojną dziewczyną, potrafi postawić na swoim, potrafi dążyć do celu, mimo kłód rzucanych jej pod nogi, no i najważniejsze: potrafi serwować cięte riposty. Jak możecie się domyślać, polubiłam tę bohaterkę i z ciekawością śledziłam jej dalsze losy.

Rush to facet, od którego najlepiej trzymać się z daleka. Tak właśnie uważałam na samym początku, kiedy zaczął robić dziwne podchody do Gii. Wydawał mi się namolny, a także na wierzch wychodziła cała jego hipokryzja. Sam dawał dziewczynie znać, że nie chce nic więcej, ale był chorobliwie zazdrosny o każdego innego faceta, który się tylko do niej zbliżył. Bardzo działało mi to na nerwy, nie będę ukrywać. Jednak potem pewna rzecz sprawiła, że ten bohater zdobył moją sympatię oraz zaufanie. Dlatego teraz jestem do niego nastawiona pozytywnie, choć nie mam pojęcia, jak będzie to wyglądało potem.

Nie potrafię napisać nic w pełni sensownego na temat tej powieści. Historia tej dwójki wciągnęła mnie i byłam bardzo ciekawa, jak autorki pociągną dalej tę relację. Jednak przez to, że zaczęłam studia i musiałam bardziej skupić się na tym, ciągle coś odrywało mnie od tej książki, przez co nie zdołałam wczuć się w tę historię zbyt mocno. Kiedy o tym myślę, jest mi przykro, ponieważ chciałabym w pełni poświęcić uwagę tej książce, bo nie jest ona w żadnym przypadku zła.

Autorki przedstawiły tutaj swoich bohaterów, jako osoby po przejściach. Gia ma tylko ojca, natomiast Rush tylko matkę. Mogłabym napisać, że jest to zagranie dość nudne i schematyczne, jednak jest w tym coś, co sprawia, że w stu procentach pasuje to do tej historii. Jakoś to wszystko tak współgra ze sobą i nadaje tej książce charakteru.

Chciałabym również podkreślić to, że pojawia się tutaj sporo erotyki oraz seksu, który nie do końca jest takim klasycznym stosunkiem. Ta miłość między bohaterami jest dość mroczna, gorąca, niszcząca wszystko na swojej drodze oraz absolutnie pochłaniająca. Jednak bardzo mi się to podobało i nie mam zamiaru na to narzekać. Było to moje pierwsze spotkanie z powieścią, która wyszła spod piór obu tych autorek/ Jestem więc jak najbardziej zadowolona i nie mogę się doczekać poznania dalszych losów bohaterów.

Jeżeli lubicie powieści erotyczne, gorące romanse i szukacie takiej książki na chłodny wieczór, to jak najbardziej polecam Wam Zbuntowanego dziedzica. Mogę Was zapewnić, że ta dwójka zdecydowanie podniesie temperaturę i to nie tylko o kilka stopni.

Ocena: 5/6
©Inthefuturelondon
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć