ebook Dziewczynka z parku - audiobook
3.83 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 641)

Dziewczynka z parku - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 15.87
Audiobook - najniższa cena: 10.90
-50% 10.90 zł
18.62 zł Lub 16.76 zł
19.71 zł Lub 17.74 zł
-39% 10.90 zł
19.72 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Mądra opowieść o miłości, tęsknocie i życiu po stracie najbliższej osoby. Wydaje się, że Andzi zostały po ojcu jedynie wspomnienia, ale czy na pewno?

Ta zima jest dla Andzi zupełnie inna niż wszystkie poprzednie. Pół roku temu zdarzyło się coś strasznego – umarł jej tata. Dziewczynka tęskni za wszystkim, co dawniej składało się na życie rodziny: za grą w chińczyka, rozmowami przy stole i za brzoskwiniowym sernikiem leczącym smutek. Przede wszystkim jednak brakuje jej wypraw do parku, w którym tata, zapalony ornitolog, uczył ją dostrzegać piękno przyrody.
Nie jest łatwo poradzić sobie z cierpieniem, ale Andzi pomaga pamięć o pewnej tajemnicy powierzonej przez tatę. Może również liczyć na kolegę, Jeremiasza, który przywraca uśmiech na jej twarzy. Czy dziewczynka zdradzi chłopcu swój sekret?
Opowieść o wspomnieniach, które bolą, ale też są tym, co posiadamy najcenniejszego.

Dziewczynka z parku - audiobook od Barbara Kosmowska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć