ebook Mój ojciec jest mordercą
4.26 / 5.00 (liczba ocen: 22707)

Mój ojciec jest mordercą
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 3 miesiącach
E-book - najniższa cena: 16.45
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.02 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
-39% 16.45 zł
20.86 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Mój ojciec to potwór. Gwałcił, torturował i zabijał dziewczyny niewiele starsze od nas. Czy ten potwór tkwił w jego wnętrzu cały czas?

Drugi tom bestsellerowej ŻONY MORDERCY!

Za każdym razem kiedy Gina zamyka oczy, widzi go w swoich koszmarach. Teraz kiedy oczy ma szeroko otwarte, koszmar nie znika. Gina Proctor wygrała bitwę ratując dzieci przed mężem, który okazał się seryjnym mordercą. Jednak wojna wciąż trwa. Zwłaszcza, że Melvin uciekł z więzienia i wysłał jej krótką wiadomość: Teraz już nigdzie nie będziecie bezpieczni. Schronienie w malowniczym Stillhouse Lake okazało się pułapką, dlatego Gina zostawia dzieci w domu opiekuńczego i dobrze uzbrojonego sąsiada. Wraz z Samem Cadem, bratem jednej z ofiar Melvina, wyruszają na polowanie. Pomiędzy nimi zaczyna się psychologiczna wojna, której celem jest wzajemne wyniszczenie. Kiedy zaczynają znikać znajomi spośród wąskiego grona zaufanych Giny, pozostaje jej już tylko wściekłość i żądza zemsty. Jedno jest pewne któreś z nich musi umrzeć.

Mój ojciec jest mordercą od Rachel Caine możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Koszmary przestają być straszne po tym, jak wybudzisz się ze snu. Ale nie wspomnienia.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć