ebook Kuracja Życia
3.1 / 5.00 (liczba ocen: 26) Ilość stron (szacowana): 472

Kuracja Życia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 25.18
wciąż za drogo?
28.58 złpremium: 18.44 zł Lub 18.44 zł
25.18 zł Lub 22.66 zł
30.73 zł
25.28 zł
26.12 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)

Jeśli jesteś zwolennikiem naturalnych kuracji i uważasz, że właśnie takie sposoby są odpowiednie dla Ciebie, abyś mógł żyć zdrowo i cieszyć się wysoką odpornością, książka Kuracja życia dr Huldy Regehr jest przeznaczona właśnie dla Ciebie.

Opracowanie to jest doskonałym zbiorem naturalnych sposobów postępowania, które doprowadzą do szybkiego usunięcia z organizmu ludzkiego wszelkiego rodzaju infekcji, wirusów a nawet pasożytów. Za sprawą tego doskonałego poradnika dowiesz się w jaki sposób powinna być zbilansowana Twoja dieta, abyś mógł cieszyć się doskonałym zdrowiem.

Terapia, którą proponuje Ci dr Hulda Regehr została stworzona poprzez połączenie medycyny ludowej z dokonaniami współczesnych naukowców. Polega ona na oczyszczeniu jelit, nerek i wątroby za pomocą ziół i innych powszechnie dostępnych środków, oraz zastosowaniu urządzenia, którego praca oparta jest na działaniu fal elektromagnetycznych. Takie rewolucyjne połączenie naturalnych środków z nowinkami technicznymi umożliwi Ci całkowite usunięcie z organizmu wszelkiego rodzaju szkodliwych substancji i groźnych intruzów.

Jeśli stosowane przez Ciebie diety i metody oczyszczania Twojego organizmu zawiodły, przeczytaj Kurację życia i przekonaj się, że sposób zaproponowany przez dr Huldę Regehr przyniesie pożądane przez Ciebie rezultaty i pozwoli Ci cieszyć się zdrowiem i wspaniałym samopoczuciem.

Kuracja Życia od Hulda Clark możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć