ebook Ślepiec
3.33 / 5.00 (liczba ocen: 1706) Ilość stron (szacowana): 400

Ślepiec
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 22.90
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
22.90 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł
22.01 zł
23.31 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

„Cudze oczy patrzą na was. Zawsze. Ona ma takie piękne oczy. Muszę je mieć…” Bestialstwo zbrodni i presja opinii publicznej napędzają akcję powieści do zawrotnego tempa, a Max Czornyj – autor głośnego „Cyklu z Komisarzem Erykiem Deryłą” – po raz kolejny udowadnia, że nie zdobył list bestsellerów przez przypadek!

Kryminał autora, który w ciągu jednego roku podbił wszystkie listy bestsellerów!

W pustym mieszkaniu w jednym z gdańskich bloków zostaje znalezione makabrycznie okaleczone ciało mężczyzny. Sprawa zostaje przydzielona komisarz Lizie Langer, która musi zmierzyć się także z własnymi problemami z przeszłości. Do zespołu śledczych dołącza Orest Rembert – młody profiler, który zdaje się bardziej zafascynowany tworzeniem portretu psychologicznego komisarz niż zabójcy. Langer i Rembert tworzą szczególny duet, razem stawiając czoła seryjnemu mordercy.
Sprawa jednak stanęła w martwym punkcie do momentu, kiedy morderca znowu daje o sobie znać. Po raz kolejny ze szczególnym okrucieństwem upodobał sobie oczy swojej ofiary. Kim jest mężczyzna nazywający siebie Ślepcem? Kto będzie jego kolejną ofiarą?

Ślepiec od Max Czornyj możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Poród to zaplanowane morderstwo. Pierwszy krok, aby wydać na ziemię istotę z góry skazaną na śmierć.
Zycie nie ma perspektyw. Perspektywą życia jest śmierć.
Otwórzcie szeroko oczy. Ślepiec nadchodzi!

27 lutego nadejdzie wiekopomna chwila. Bo oto u bram polskich księgarń stanie ŚlepiecM piąta powieść w dorobku Maxa Czornyja. Otwórzcie szeroko oczy. Ślepiec nadchodzi! Max Czornyj znowu wpadnie Wam w oko. A Ślepiec Was oczaruje. To oczywiste. Wyostrzcie wzrok i otwórzcie się na dawkę mocnych wrażeń. Tymi słowy czyt-nikowy blurb określa dzieło stworzone przez mistrza. Ale proszę mi wierzyć, to tylko namiastka tego, co przeżywać będziecie podczas zaznawania przyjemności obcowania z thrillerem wysokich lotów. Bo i pisarz wysoko mierzy. A ma ku temu predyspozycje, najpotężniejszą oręż, której nie lęka się użyć – pisarski talent, mocne i wyrafinowane pióro, które w połączeniu dają nam czytelnikom kwintesencję finezyjnej uczty zaspokajającej najbardziej wymagające gusta fanów gatunku.

Max Czornyj tym razem stworzył ciekawy duet bohaterów – komisarz Liza Langer oraz profiler Orest Rembert muszą stawić czoła bezwzględnemu, seryjnemu zabójcy. Pani komisarz nie tylko będzie zmuszona stanąć naprzeciw mordercy, lecz również będzie musiała uporać się z trudną i bolesną przeszłością. Autor zaprasza nas do Gdańska. To właśnie tutaj w pustym mieszkaniu dokonano odkrycia makabrycznie zbezczeszczonego ciała mężczyzny. Gdy dochodzenie zdaje się utknąć w miejscu, do przodu popycha je kolejne morderstwo dokonane z zimną krwią. Morderca przypodobał sobie oczy ofiary – Ona ma takie piękne oczy. Muszę je mieć…

Sami przyznacie, że taką fabułą Max Czornyj zaskarbi sobie sympatię wielu miłośników gatunku. Myślę, że po przeczytaniu tego thrillera również zgodzicie się ze mną iż, autor z każdą książką wzrasta, podnosi poprzeczkę do niewyobrażalnych wysokości, dzięki czemu pisarz wznosi się na wyżyny list bestsellerów. A my szybujemy niesieni ekstatyczną fabułą. Nie da się bowiem ukryć, iż Ślepiec to kunsztownie poprowadzona fabuła obleczona w misternie wciągającą treść, którą Wasze oczy będą spijać słowo po słowie. I nie będę gołosłowny twierdząc, iż tą książką Max Czornyj potwierdza swoją klasę – ekstraklasę! Pisarz umiejętnie nas czaruje, a Ślepiec oczaruje każdego, kto sięgnie do jej wnętrza. Nie wahajcie się ani chwili dłużej, albowiem ta powieść otworzy Wam oczy, na niewyobrażalnie mocne doznania. Trzeba być naprawdę ślepym, by przeoczyć Ślepca.

Max Czornyj stopniuje napięcie przechodząc przez wszystkie gamy ludzkich uczuć, dzięki czemu odczuwamy tę książkę wszystkimi zmysłami. Książka liczy blisko czterysta stron, ale przeczytacie ją w oka mgnieniu. Jest to zasługą fabuły, która wciąga przeciągając nasze zmysły, które doznają czytelniczej ekstazy. I nie będę nad wyraz przesadzał, twierdząc że Waszym ciałem zawładną konwulsyjne drgawki, gdyż poziom adrenaliny rozsadzać będzie potencjometr czytelniczych zmysłów. Zmyślnie poprowadzona historia na dobre zadomowi się w Waszych sercach i umysłach, dzięki czemu twórczość Maxa Czornyja dumnie prezentować będzie się w Waszej domowej biblioteczce.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć