ebook Przywódca
3.87 / 5.00 (liczba ocen: 9443) Ilość stron (szacowana): 320

Przywódca
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 17.90
wciąż za drogo?
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
17.90 zł
21.52 zł Lub 19.37 zł
26.90 zł Lub 24.21 zł
26.90 zł
17.89 zł
18.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Gorąca kontynuacja powieści „Mr. President”. Gorące uczucie między Charlotte i Matthew nie wygasło. Tym razem mężczyzna nie zamierza się poddać i postanawia o nią zawalczyć. Czy Charlotte zdecyduje się na życie w błysku fleszy ?

Czy Charlotte i Matthew mają szansę naprawdę być razem?
Charlotte dokonała wyboru. Usunie się w cień i pozwoli, aby Matthew w końcu rozwinął skrzydła jako nowy prezydent USA. Jednak kobieta nie wie, że bez niej u boku Matt nie czuje się szczęśliwy.
Kiedy ta dwójka ponownie się spotka, okaże się, że między nimi nic się nie zmieniło. Pożądanie, pasja wszystko to, co ich połączyło, nadal rozgrzewa ich serca. Jednak tym razem Matthew nie zamierza się kryć. Teraz zrobi wszystko, żeby Charlotte stała u jego boku, jako prawowita pierwsza dama.
Czy Charlotte zdecyduje się na życie w blasku fleszy, na plotki i spekulacje? Czy jednak będzie wolała pozostać w cieniu, tam gdzie oczy ciekawskich ludzi nigdy jej nie znajdą?

„Ta część jest dokładnie taka, jak chciałam, żeby była. Nie, jednak nie. Jest o wiele lepsza!” – Anne Mercier, Goodreads

Przywódca od Katy Evans możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Dom jest tam, gdzie jesteśmy wszyscy razem.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć