#SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.77 / 5.00
liczba ocen e-booka: 648
najlepsza cena! w historii śledzenia
SMARTIDEAS#Google Analytics
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-16% 7.95 zł
15.90 złpremium: 9.54 zł
13.52 zł
15.10 zł
Pozostałe księgarnie
12.72 zł
12.84 zł
15.90 zł
Opis:

Osiemnaście rozmów. Ogrom merytorycznej wiedzy. Zero pruderii. I jedna postać, rozpoznawalna na całym świecie – Anja Rubik. Odważna i przełomowa kampania #SEXEDPL kilka miesięcy temu podbiła polski internet. Teraz pora na sygnowaną nazwiskiem top modelki książkę skierowaną do młodych ludzi.

Na potrzeby książki Anja Rubik przeprowadziła rozmowy z kilkunastoma ekspertkami i ekspertami, których otwarcie pyta o wszystko, co w polskim społeczeństwie często kategoryzowane jest jako tabu. „#SEXEDPL” obejmuje wszystko, co powinniśmy wiedzieć, ale często wstydzimy się zapytać. Książkę wyróżnia wyjątkowa oprawa wizualna. Komiksy znanej w sieci jako Kiciputek Katarzyny Babis i fotografie Zuzy Krajewskiej dodają całości dynamiki, lekkości i elegancji. Porządna dawka wiedzy podana jest w taki sposób, że trudno się od niej oderwać.
Książka „#SEXEDPL” została pomyślana tak, by była osiągalna i dostępna dla jak największego grona odbiorców – kosztować będzie jedynie 19,99 złotych. Tak niska cena wynika z non profitowego charakteru publikacji — zarówno Anja Rubik, jak i Wydawnictwo W.A.B. zrezygnowali z zysków ze sprzedaży książki, które zostaną przekazane na rzecz Fundacji #SEXEDPL.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć