ebook Ilu przyjaciół potrzebuje człowiek? Liczba Dunbara i inne wybryki ewolucji
3.53 / 5.00 (liczba ocen: 459) Ilość stron (szacowana): 308

Ilu przyjaciół potrzebuje człowiek? Liczba Dunbara i inne wybryki ewolucji
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.96
wciąż za drogo?
UpolujEbooka.pl #Instagram
UpolujEbooka.pl #Instagram
19.96 zł Lub 17.96 zł
49.90 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
49.90 zł 10 zł na konto
49.90 zł Lub 44.91 zł
27.45 zł
40.59 zł
42.42 zł
42.42 zł
42.42 zł
45.00 zł
49.90 zł
49.90 zł
Inne proponowane

Książka wybitnego antropologa, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Robin Dunbar zabiera nas w podróż w świat ewolucji, naukowych odkryć i psychologii. Wyjaśnia m.in., dlaczego monogamiście potrzebny jest większy mózg, dlaczego warto kupić nowy garnitur na rozmowę o pracę, jak interpretować ogłoszenia matrymonialne, ryzyko igrania z mechanizmami ewolucji oraz ilu maksymalnie przyjaciół możemy zdobyć w ciągu całego życia.

„Ilu przyjaciół potrzebuje człowiek?” to prowokacyjna i pobudzająca wyobraźnię lektura, obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć, dlaczego ludzie zachowują się tak, jak się zachowują – i co to znaczy „być człowiekiem”.

„Zabawna i pouczająca książka. Obejmując imponujący zakres tematów i dyscyplin naukowych, Dunbar eksploruje sposoby, przez które nasze mózgi kontrolują każdy aspekt naszego życia społecznego (niespodzianka – jesteśmy znacznie mniej skomplikowani, niż nam się wydaje). Nasze potrzeby, preferencje i podobieństwa są wypadkową tego, czym – a nie kim – jesteśmy. Pełna ciekawych faktów i naznaczona niepodrabialnym stylem autora, książka Dunbara to fascynujący wykład, którego większość czytelników nie chciałaby przegapić” – „Publishers Weekly”

„Autor przemawia z pozycji autorytetu i uwodzi nas swoim stylem tak, jak może to robić tylko wytrawny gawędziarz” – „New Scientist”

Ilu przyjaciół potrzebuje człowiek? Liczba Dunbara i inne wybryki ewolucji od Robin Dunbar możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć