ebook Ilu przyjaciół potrzebuje człowiek? Liczba Dunbara i inne wybryki ewolucji
3.53 / 5.00 (liczba ocen: 461) Ilość stron (szacowana): 308

Ilu przyjaciół potrzebuje człowiek? Liczba Dunbara i inne wybryki ewolucji
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.96
wciąż za drogo?
49.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
46.41 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
29.94 zł Lub 26.95 zł
49.90 zł
49.90 zł
38.81 zł
39.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Książka wybitnego antropologa, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Robin Dunbar zabiera nas w podróż w świat ewolucji, naukowych odkryć i psychologii. Wyjaśnia m.in., dlaczego monogamiście potrzebny jest większy mózg, dlaczego warto kupić nowy garnitur na rozmowę o pracę, jak interpretować ogłoszenia matrymonialne, ryzyko igrania z mechanizmami ewolucji oraz ilu maksymalnie przyjaciół możemy zdobyć w ciągu całego życia.

„Ilu przyjaciół potrzebuje człowiek?” to prowokacyjna i pobudzająca wyobraźnię lektura, obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć, dlaczego ludzie zachowują się tak, jak się zachowują – i co to znaczy „być człowiekiem”.

„Zabawna i pouczająca książka. Obejmując imponujący zakres tematów i dyscyplin naukowych, Dunbar eksploruje sposoby, przez które nasze mózgi kontrolują każdy aspekt naszego życia społecznego (niespodzianka – jesteśmy znacznie mniej skomplikowani, niż nam się wydaje). Nasze potrzeby, preferencje i podobieństwa są wypadkową tego, czym – a nie kim – jesteśmy. Pełna ciekawych faktów i naznaczona niepodrabialnym stylem autora, książka Dunbara to fascynujący wykład, którego większość czytelników nie chciałaby przegapić” – „Publishers Weekly”

„Autor przemawia z pozycji autorytetu i uwodzi nas swoim stylem tak, jak może to robić tylko wytrawny gawędziarz” – „New Scientist”

Ilu przyjaciół potrzebuje człowiek? Liczba Dunbara i inne wybryki ewolucji od Robin Dunbar możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Dobieranie się w pary to bezlitosna gra: to, co możemy wygrać, nie zależy wyłącznie od naszego wyboru – ale od tego, czy sami zostaniemy wybrani.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć