Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły - audiobook
4.2 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 14136) Ilość stron (szacowana): 352

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 28.06
Audiobook - najniższa cena: 27.30
wciąż za drogo?
31.50 złpremium: 21.00 zł Lub 21.00 zł
27.30 zł
27.30 zł Lub 24.57 zł
30.90 zł
31.50 zł Lub 28.35 zł
28.80 zł
31.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ten doskonały poradnik autorstwa Adele Faber, Elaine Mazlish jest doskonałym kompendium nieocenionej wiedzy dla rodziców i nauczycieli.

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały pomoże Ci w codziennych kontaktach z dziećmi, pozwoli równie zrozumieć co należy robić, aby kontakt ten był jeszcze bardziej pogłębiony. Książka zawiera wiele ćwiczeń i wskazówek, które w doskonały sposób obrazują i ułatwiają sztukę komunikowania się z dziećmi. Porady zostały oparte na wielu codziennych doświadczeniach i są proste do przyswojenia a następnie zastosowania w sprawach związanych z wychowaniem dzieci.

Nowe wydanie poradnika Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły zostało wzbogacone o dodatkowy rozdział zatytułowany Nowe pokolenie, które zostało napisane przez córkę jednej z autorek, Joanne Faber. W posłowiu tym możemy dowiedzieć się, że została ona wychowana według metod, które w tym poradniku zostały zawarte. Teraz zaś, posiadają wiele doświadczeń, wprowadza je i aktualizuje tak, aby były bardziej dostosowane do czasów współczesnych.

Podejmij wyzwanie, przeczytaj i sukcesywnie wdrażaj w życie rady z tego poradnika. Zapewne szybko zauważysz, że przynoszą pożądany przez Ciebie skutek. Wraz ze swoim dzieckiem wkrótce dostrzeżecie, że jesteście osobami, które nadają na tej samej fali.   

Tego audiobooka możesz wysłuchać w doskonałej interpretacji Pauliny Holtz. 

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły od Adele Faber, Elaine Mazlish możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2024. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć