ebook Ukryta sieć: Cokolwiek wybierzesz - audiobook
3.77 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2659)

Ukryta sieć: Cokolwiek wybierzesz - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 16.00
Audiobook - najniższa cena: 23.72
wciąż za drogo?
23.72 zł Lub 21.35 zł
-13% 23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł
24.97 zł
26.91 zł
Inne proponowane

Pierwsza część trylogii „Ukryta sieć” jednego z najbardziej obiecujących pisarzy młodego pokolenia. Przeszywający thriller, którego finał na długo pozostanie w pamięci. Szamałek przekonująco rysuje postaci uwikłane w medialną machinę, znakomicie tworząc nastrój zbliżającej się katastrofy.

Na warszawskiej ulicy dochodzi do wypadku. Ginie Ryszard Buczek, aktor prowadzący popularny program dla dzieci. Wszystko wskazuje na to, że stracił kontrolę nad pojazdem. Jednak Julita Wójcicka, dziennikarka plotkarskiego portalu, ma podstawy sądzić, że ktoś pomógł celebrycie odejść z tego świata. Jej podejrzenia potwierdza anonimowe ostrzeżenie, którego zlekceważenie kończy się dla niej dramatycznie.
Okazuje się, że w świecie rządzonym przez nowe technologie nic nie jest takie jak dawniej, a przestępcy działają w nowy, nieznany wcześniej sposób.

Ukryta sieć: Cokolwiek wybierzesz - audiobook od Jakub Szamałek możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć