ebook Zakochani w słowach
3.35 / 5.00 (liczba ocen: 129)

Zakochani w słowach
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.53
wciąż za drogo?
25.95 złpremium: 16.74 zł Lub 16.74 zł
21.53 zł Lub 19.38 zł
27.90 zł
27.90 zł Lub 25.11 zł
27.90 zł
21.53 zł
21.58 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Tomasz, nieśmiały bibliotekarz, nie może oderwać się od myśli o Kornelii, która jest piękną, wyrafinowaną kobietą. Jest tylko jeden problem – to bardzo popularna aktorka, którą oczarowany jest każdy. Izabela – przyjaciółka Tomasza – wspiera go na każdym kroku i pomaga przeniknąć skomplikowaną kobiecą naturę. Czy miłość okaże się dla Tomasza łaskawa?

Tymczasem biblioteka gości coraz bardziej osobliwych czytelników. Pewnego dnia odwiedza ją grupa mężczyzn, którym bardzo zależy na rozmowie z Tomaszem. Książki polecane przez bibliotekarza potrafią bowiem odmieniać życie intymne…
Kogo oczarują słowa pełne uczuć?

Zakochani w słowach od Magdalena Trubowicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Teraz dzieci mają wszystko i niczego docenić nie umieją. No, prawie wszystko..Nie mają wspólnego czasu z rodzicami, którzy gonią za pieniądzem i swoją niedostępność odkupują drogimi prezentami.

Są autorzy, po których sięgam w ciemno i właśnie na tej liście znajduje się Pani Magdalena, która kupiła mnie od pierwszej książki. A już seria Kupidyn w spódnicy skradła moje serce od pierwszej części. To właśnie Zakochani w słowach jest trzecią częścią tej serii, ale nie martwcie się jeśli nie czytaliście poprzednich, bo każda stanowi samoistną książkę

Tym razem Magdalena Trubowicz zabiera nas to biblioteki, gdzie toczy się cała akcja. To prawdziwa uczta dla mola książkowego, bo przyznajcie się kto w Was nie chciałby pracować w takim miejscu. Główny bohater to Tomasz, młodszy bibliotekarz, nieśmiały, noszący golfy i pracujący pod bacznym okiem swojej ciotki, której nic nie umknie, a biblioteka jest jej oczkiem w głowie zaraz za niesforną, ale jakże uroczą córką Patrycją. W tejże bibliotece, która lata świetności ma dawno za sobą pojawia się Kornelia znana aktorka, która ćwiczy swoje kwestie wraz z Tomaszem. Chłopak zakochuje się w niej bez pamięci, ale jego nieśmiałość powoduje, że boi się wyjawić prawdę swojej wybrance. Bo jak taka gwiazda i niepozorny bibliotekarz? Dla Korneli najważniejsza jest kariera, zwłaszcza ta z oceanem, ale przed wylotem proponuje Tomaszowi pomoc nie tylko w "wyjściu ze skorupy", ale także w remoncie biblioteki. Co zmieni się w życiu mężczyzny? Czy jak za sprawą czarodziejskiej różdżki przemieni się w pięknego łabędzia? Czy dalej będzie darzył miłością egoistyczną Kornelię czy może dostrzeże miłość tuż obok? Ha, ja już to wiem,a Wam radzę jak najszybciej sięgnąć po Zakochanych w słowach, bo to rewelacyjna lektura, od której ciężko się oderwać i która sprawia, że uśmiech nie schodzi z ust.

Magdalena Trubowicz jak zwykle odwaliła kawał dobrej roboty, a książka w zasadzie z każdej strony emanuje humorem, jest lekka w odbiorze i czyta się ją z prawdziwą przyjemnością. Akcja toczy się z prędkością karabinu maszynowego, bo gdzie to jest napisane, że praca w bibliotece musi być nudna? Nie zabrakło też w książce momentów zadumy i smutku, śmierć jednego z bohaterów pokazała, że życie składa się nie tylko z tych szczęśliwych momentów. Ale przez tę śmierć Pani Magda pokazała siłę prawdziwego człowieczeństwa i gest Tomasz, na którego chyba niewielu byłoby w stanie się podjąć.

To książka o sile przyjaźni i poszukiwaniu samego siebie, a także o odkrywaniu tego co tak naprawdę jest ważne w życiu.
To książka, którą pokochałam od pierwszego słowa, a Pani Magda z każdą kolejną książką udowadnia, że zasługuje na miejsce na listach bestsellerów, aż boję się myśleć co wymyśli w swojej kolejnej książce. Ja z pewnością będę wyglądała kolejnego tytułu w zapowiedziach wydawniczych.

Ocena: 5+/6
©Biblioteczka u Rudej
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć