ebook Co jeszcze mogę dla ciebie zrobić?
3.68 / 5.00 (liczba ocen: 392)

Co jeszcze mogę dla ciebie zrobić?
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.62 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.89 zł Lub 26.90 zł
29.90 zł
-33% 19.90 zł
23.11 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Druga część cyklu „Jagodowa Miłość”. Zbliżająca się sprawa rozwodowa i widmo odebrania odziedziczonej kamienicy to tylko kamyczek w lawinie, którą zapoczątkowało złamane serce… Słodko-gorzka opowieść przepełniona emocjami. Tak pięknie i ciepło o prawdziwych dylematach potrafi pisać tylko Natalia Sońska!

Nawet praca w najwspanialszej cukierni, takiej jak „Słodka”, nie uchroni Jagody przed nurtującymi ją problemami. Zbliżająca się sprawa rozwodowa i widmo odebrania odziedziczonej kamienicy to tylko kamyczek w lawinie, którą zapoczątkowało złamane serce. Kłopoty właściciela „Słodkiej” też spadną na głowę rozżalonej Jagody – na szczęście polecony jej prawnik, Teodor, okaże się odpowiednim wsparciem. Długie godziny spędzone w jego towarzystwie, częste rozmowy i nieprzypadkowe spotkania owocują zawiązaniem się przyjaźni. Czy tylko przyjaźni…?
Czy mimo zranionego serca Jagoda poradzi sobie z targającymi nią emocjami? Kawałek pysznego, słodkiego sernika i oparcie w kimś godnym zaufania sprawią, że w życiu kobiety zaświeci promyczek nadziei. Tylko co się stanie, gdy na horyzoncie ponownie zjawi się ten, do którego jej serce kiedyś tak mocno biło?

Co jeszcze mogę dla ciebie zrobić? od Natalia Sońska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Wielkim szczęściem dla czytelnika jest możliwość przeczytania drugiej części zaraz po pierwszej. I ja jestem właśnie takim szczęśliwym czytelnikiem:) Bo druga część Jagodowej miłości już czekała na mnie. Niestety nie poszczęściło mi się z częścią trzecią, na którą będę musiała poczekać. A nie ukrywam, że Co jeszcze mogę dla Ciebie zrobić? zakończyło się na tyle intrygująco, że jestem ciekawa co będzie dalej!

Ten tom dotyczy przede wszystkim sprawy rozwodowej Jagody. Oprócz jednak problemów z jeszcze obecnym mężem, który zbiera dowody na winę żony, dziewczyna boryka się problemami w cukierni. Okazuje się bowiem, że po niespodziewanej awarii pieca jej właściciel znika i zostawia lokal sam, a jedyną osobą, która próbuje ogarnąć chaos okazuje się Jagoda. Poza tym jesteśmy świadkami jak Jagoda coraz bardziej i w coraz bardziej prywatnych sytuacjach poznaje swojego adwokata, a z drugiej strony jak Tomasz wikła się w znajomość z Pauliną. Kolejne sceny doprowadzają do coraz to dalszych nieporozumień pomiędzy Tomaszem a Jagodą. Czy uda im się w końcu wyjaśnić te niedomówienia? Czy powiedzą w końcu szczerze o swoich uczuciach?

Ta część niestety podobała mi się mniej niż pierwsza. Pomimo, że dużo więcej się w niej dzieje. Niestety denerwowało mnie postępowanie Tomasza, który był zazdrosny i zły na Jagodę o jej kontakty z Teodorem, a sam nie widział co robił z Pauliną... Całość książki była dla mnie bardziej smutna i przygnębiająca. I strasznie, ale to strasznie irytowały mnie ciągłe niedomówienia pomiędzy tą dwójką. I większość ich problemów upatruję właśnie w braku konkretnej, rzeczowej rozmowy. Więc czytałam głównie z ciekawości jakie będzie zakończenie tej historii.

A zakończenie, jak i poprzednio, jest otwarte i daje nam nadzieję na potoczenie się losów bohaterów według naszych przewidywań. W trzecim tomie zobaczymy czy nasza intuicja była dobra czy Autorka miała całkiem inny plan co do Jagody i Tomasza...

Ja na pewno będę wypatrywać kolejnej części Jagodowej miłości, bo jestem bardzo ciekawa co ta dwójka nam jeszcze pokaże. I szkoda, że będę musiała czekać, aż do września! A właśnie przed chwilą zobaczyłam okładkę trzeciego tomu i powiem wprost "normalnie mnie rozbroiła".... Do tych książek nie można zasiadać bez kawałka sernika lub innego pysznego ciacha.

Ocena: 4+/6
©Księgozbiór Kasiny
Co jeszcze mogę dla ciebie zrobić? to drugi tom z serii Jagodowa miłość.

Co dalej z Jagodą i Tomaszem? Zapraszam na moją opinię o książce.

Kto czytał I tom ten pewnie pamięta jak się skończył... W kolejnej części autorka przybliża nam życie Jagody, jej pracę w cukierni oraz pogmatwane życie osobiste. Jest też nowy bohater - Teodor, prawnik Jagody w sprawie rozwodowej. Jagoda często spędza czas ze swoim adwokatem i w sumie nie zawsze tylko służbowo.Nie bez znaczenia jest też fakt, że jej rodzice nie mogą się pogodzić z jej decyzją o rozwodzie.

-Uważaj sobie! - Ojciec znów zagrzmiał - W naszej rodzinie nigdy nie było rozwodu! Nigdy! Nawet jak się coś psuło, to każdy sobie jakoś z tym poradził, a nie szedł na łatwiznę. Ciotka Wanda ile się z tym swoim, pożal się Boże, mężem pijakiem wycierpiała? Ale rozwodu żadnego nie było!
-Bo się wujek w końcu zapił na śmierć - skwitowała złośliwie Agata.
-Ale rozwodu nie było!

Jagodzie wszystko nagle zaczyna się sypać w życiu, ale kobieta się nie poddaje i ciągle marzy i walczy o własne szczęście. Czy uda jej się uzyskać spokój, miłość, szczęście? Czy cukiernia nadal będzie odnosiła sukcesy? Jak autorka potoczy dalsze losy bohaterów? Tego dowiecie się sięgając po drugi tom serii.

Muszę napisać szczerze, że drugi tom zdecydowanie bardziej mi się podobał niż pierwszy. Jak dla mnie więcej się działo, było bardziej dynamicznie i po prostu ciekawie. Uważam, że ogromnym plusem było dodanie dodatkowego bohatera. Mam wrażenie, że autorka z każdą książką mocniej się rozwija. Musicie jednak pamiętać, że książki Natalii Sońskiej nie są dla wszystkich, ale fani powieści lekkich i obyczajowych będą zachwyceni jak zawsze. W jej książkach nie ma nie wiadomo jakich zwrotów akcji, ale mimo to lubię czytać jej książki, bo czasami są dni kiedy potrzebuję takiej literatury.

Na szczęście byłam mniej głodna przy tym tomie, bo więcej fabuły jest w innych miejscach niż kuchnia, ufff.... Przy mojej diecie to masakra czytać o wypiekach ciast i innych słodkościach.

Ocena: 4+/6
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć