ebook Dziewczyna, która wybrała po raz drugi
4.12 / 5.00 (liczba ocen: 14560) Ilość stron (szacowana): 424

Dziewczyna, która wybrała po raz drugi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.83
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
25.83 zł 20% rabatu
27.22 zł Lub 24.50 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
27.20 zł
29.67 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Kasie West, jakiej nie znacie! Poznaj dalsze losy Addison Coleman, dziewczyny obdarzonej niezwykłą zdolnością decydowania o tym, jaka przyszłość ją czeka…

Zanim Addie dokona jakiegoś wyboru, może doświadczyć różnych jego konsekwencji w przyszłości. To jej szczególna moc, która jednak nie sprawia, że teraźniejszość staje się łatwiejsza. Jej własny chłopak ją wykorzystał, a przyjaciółka zdradziła. Kiedy więc tata zaprasza ją na ferie zimowe do świata Normalsów, nie waha się ani chwili. Poznaje tam Trevora, który wydaje jej się niepokojąco znajomy, chociaż przecież nigdy się nie poznali… Prawda?
W tym samym czasie jej przyjaciółka, Laila, próbuje zrealizować swój własny plan: chce odzyskać wspomnienia Addie, jeśli tylko dowie się, jak to zrobić. Niektórym ważnym osobistościom się to nie podoba… a pomóc nie może jej nikt. Poza Connorem, jedynym chłopakiem w Kolonii, który jest odporny na jej uroki.
Kontynuacja „Dziewczyny, która wybrała swój los”.

Dziewczyna, która wybrała po raz drugi od Kasie West możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
We wrześniu 2018 roku miałam przyjemność recenzować dla Was książkę z gatunku literatury młodzieżowej z domieszką romansu od Wydawnictwa Feeria Young pod tytułem Dziewczyna, która wybrała swój los.

14 lutego 2019 roku ukazała się kontynuacja tej powieści. Jak pamiętacie, nasza główna bohaterka Addison, jak i otaczający ją ludzie, mają nadprzyrodzone zdolności. Żyją w Kolonii wydzielonej ze świata naturalistów. Addison widzi różne ścieżki swojej przyszłości - to jej dar. Poprzednia historia tej młodej dziewczyny zakończyła się w momencie, gdy jej chłopak ją wykorzystał a jej przyjaciółka zawiodła zaufanie.

Akcja tomu drugiego rozpoczyna się w momencie, gdy Addison decyduje się na spędzenie ferii zimowych u ojca. Nie pamięta ścieżki, której nie wybrała. Jednak poprosiła swoją przyjaciółkę by ta przywróciła jej odebrane wspomnienia. Pamiętać należy, że ścieżka, której nie wybrała podczas Sprawdzenia, w realnym życiu się nie wydarzyła. Ona i Trevor nigdy nie byli razem. Jednak czy wymazana przeszłość i uczucie znikną, czy też może uda się to odzyskać?

Podróż do ojca, krzyżuje ścieżki tych dwojga. Przypadkowo Trevor odkrywa, że dziewczyna manipuluje czasem. Co z tego wyniknie i czy tych dwoje znów się do siebie zbliży tego Wam nie zdradzę.

Dziewczyna, która wybrała po raz drugi to dużo lepsza pozycja. Poprzednia część z cyklu Pivot Point przypadła mi do gustu, jednak ta bije ją na głowę w całej rozciągłości. Jest tutaj sporo akcji. Autorka nie skupia się tylko na romansie, ale również serwuje nam delikatny dreszczyk emocji z zupełnie innego gatunku. To jest niewątpliwie duży plus, gdyż kontynuacja ckliwej historii mogłaby wyjść nam przysłowiowym bokiem. Jest parę elementów, które są lekko naciągane, ale budziły one u mnie tylko lekki uśmiech. Całość mogę uznać za udaną, lekką lekturę zarówno dla młodszych jak i starszych czytelników.

Ocena: 4+/6©Księgozbiór
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć